Lista ocen Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011 (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Mam wersje nieco obniżoną (S-line'ową). Prowadzenie to bajka, po przesiadce z A3 (które też nie prowadziło się źle) tym jeżdżę po zakrętach o 20km szybciej :). Przy pokonywaniu zakrętów za każdym razem masz wrażenie panowania nad sytuacją, prędkości się nie czuje. Układ jest ciężki / oporny i cholernie precyzyjny. Jeździłem C5 z 2012r, i jazda A4 to jakiś przeskok technologiczny o 100 lat do przodu :). Tłumi świetnie wszelkie nierówności...
~Jarosław69
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Prowadzenie precyzyjne dzięki dobremu układowi kierowniczemu , ale siła wspomagania trochę za słaba, mam standardowe zawieszenie na standardowyuch oponach 16 i to był dobry wybór jak na nasze warunki- Pełny komfort. Jeżdziłem już quattro (s2) to jest słabsze ale daje radę. Zmiana balansu ciśnienia w oponach przód - tył dużo zmienia. I gdyby nie te sprzęgło... .
~Dump
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Quattro jest super. Jedzie jak po sznurku. Niesamowicie przyspiesza na sniegu, ale tez super stabilnie hamuje. To co kiedys przezylem w gorach w Austrii z BMW sni mi sie jeszcze po nocach. Choc tylni naped uwazam za zdecydowanie lepszy od przedniego, to niestety nasz klimat mu nie sprzyja (a jak ktos jezdzi czesto na nartach to odradzam)
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Samochód prowadzi się pewnie i precyzyjnie. Trzeba się przyzwyczaić do układu kierowniczego, dlatego, że kierownica chodzi z dość dużym oporem. Zawieszenie jest sztywne, moje Audi stoi na felgach 17" i jest sztywno, nwm jak jeździ samochód w wersji s line na 18"
~pudzians
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
to już rewelka samochód po prostu max trzyma się drogi mam zawieszenie fabrycznie obniżone (delikatnie) i na trasy rewelacja! Na mieście też nie jest żle ale ja często w trasy jeżdzę więc..
~Damian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Polecam szukać wersji z servotronic (elektryczne wspomaganie, coś ala City w Fiacie). Perfekcyjne prowadzenie.
~Damian
~Piotr
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
świetne prowadzenie. Niestety coś za coś - wymiana wahaczy z przodu to dość duży wydatek - nawet przy użyciu zamienników.
~Gaetsby
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
quattro - kazdy kto raz sprawdzi naped na cztery kola nie bedzie szukal samochodow przednio lub tylnio napedowych:)

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Trolli
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
pokonywanie zakretow to czysta przyjemnosc.
Audi A4 B8 Avant