Lista ocen Audi A4 B8 Limousine (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vinci
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Silnik powinien być bardziej wytłumiony, słychać go nawet po rozgrzaniu, gdy się stoi na światłach. Tańsza Skoda Superb 2.0TDI 170KM (a większa) jest cichsza i ma się wrażenie większego luksusu od Audi, ale trzeba zasłonić znaczek no i nie ten dynamiczny design. Jeszcze jeden minus A4 to wyciszenie nadkoli z tyłu. Jazda po mokrej drodze skutecznie pokaże nie doróbki w tamtym rejonie.
~Pablito_0
Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW
Wyciszenie również stoi na wysokim poziomie. W ruchu miejskim, w kabinie panuje cisza, słychać tylko cichy dźwięk silnika i radio. Natomiast w jeździe autostradowej, nie jest źle. Słychać głównie opony i świst powietrza uderzającego o lusterka.
~LK
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Bez zastrzeżeń. W czasie spokojnej jazdy silnika prawie w ogóle nie słychać. Przy pełnej mocy potrafi jednak być głośny - ale dla osób lubiących jazdę samochodem jest to najpiękniejsza muzyka.
~Kiner72
Limousine 2.0 TDIe 136KM 100kW
Też bardzo dobrze,przedtem miałem benzynę i spodziewałem się,że będzie troszkę ciszej.Ale każdy kto pierwszy raz do mnie wsiadł jest zdziwiony,że jest tak cicho.
~Olo
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Wyciszenie jest najlepsze jakie znam. Silnika nie słychać w ogóle, szumy powietrza minimalne dopiero od ponad 150 km/h. Można się cieszyć wspaniałym systemem audio bez ogranizczeń
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Jazdę próbną odbyłem autem z silnikiem 2,0 TDI. I byłem zaskoczony wyciszeniem. No to w moim TFSI jest po prostu idealnie i słychać tylko muzykę z systemu Bang&Olufsen. Bajka.
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Wyciszenie na najwyzszym poziomie. Od 160-170dopiero szum powietrza zaczyna byc bardziej slyszalny. Od silnika cicho i od kol takze cicho
~Sebastian
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Na wysokim poziomie. Jednak powyżej 140km/h zaczynam delikatnie słyszeć wiatr w uszczelkach od drzwi. 10 lat - mają prawo
~Jonagold
Limousine 3.0 TDI 240KM 177kW
Bardzo dobrze, silnik prawie nie slyszalny tylko w momencie przyspieszania ladnie warczy. Przy 180km/h mozna spokojnie rozmawiac.
~sxsx
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
super , nawet przy prędkościach ponad 200 km/h mozna swobodnie rozmawiać i nie słychac jakiegonieznośnegoszumu
Audi A4 B8 Limousine