Lista ocen Audi A4 B8 Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW 2008-2011 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacoxp
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Po raz kolejny powtorze - polityka audi na zasadzie wszystkiego jako platna opcja to wstyd. brakuje najbardziej podstawowych rzeczy, ktore sa standardem nawet w tanszych autach. Biedny komputer, czerwony wyswietlacz rodem z lat 80tych, brak wielofunkcyjnej kierownicy, czujnik parkowania tylko z tylu, choc z przodu dwa metry blachy i wiele innych.
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Według cennika moje auto miało kosztować 184 000 zł. Zapłaciłem w salonie niewiele ponad 160 000. Czyli najwyżej 20 tys. więcej niż za avensisa czy hondę z podobnym wyposażeniem, bo jakość, komfort, skrzynia biegów i ekonomiczny silnik porównywalne z A4 są dla tych marek na razie nieosiągalne.
~Olo
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
No cóż - dynamika, osiągi i prowadzenie - generalnie sportowe aspiracje warte są swojej ceny. Aspekt użytkowy tego auta - chyba nie. Passat 1.8T jest bardziej praktyczny no ale nie daje takiej frajdy z jazdy...
~_Ryan
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Nie wyobrażam sobie kupić w takiej cenie jaką zapłaciłem absolutnie nic lepszego, ciekawszego i komfortowego - mimo, iż jeździłem bardzo zadbaną BMW e46 coupe i nie jestem wrogiem innych marek
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Nie jest to tanie auto. Szczególnie drogie są dodatki. Ale za taką jakość i przyjemność z jazdy trzeba zapłacić. Pocieszam się, że volvo, bmw i mercedes, z takim wyposażeniem, byłyby droższe.
~Stach
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Wyślę że wart swojej ceny, z tym że za takie elementy jak nawigacja (10000zł)to już przesada, tym bardziej że w modelu A4 w komuterze brak języka polskiego.
Audi A4 B8 Limousine