Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Limousine

speed, 15 lat temu
Silnik 2.0 TDi 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Audi A4 B8 Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Inne : Praktycznie wszytsko ,a w szczegolności - silnik ,zawieszenie ,skrzynia biegów oraz mtaerajały wykonczeniowe i ich spasowanie . Wszystko na najwyższym poziomie
Według mnie auto bezkonkurencyjne w swojej klasie!!! wachałaem się miedzy nim a nową hondą Accord - padło na A4 i nie żałuje :)
Silnik jest niesamowity - bardzo cichy i do tego dynamiczny ,jak mu sie przydusi to trudno uwierzyc ze to diesel!
Jest super- naprawde nic jej niemozna zarzucic , a 6 bieg wchodzi bardzo wygodznie ( a bardzo sie tego obawiałem przed kupnem - bo w niektórych autach jest do dosc nie przyjemna czynność)
Jezdzi jak przyklejony - polecam felgi r 16 , bo większe niestety na nasze drogi się nie nadają(chodz ładnie wygladają)
No morze troche przez tylna szybe mało widać - ale w koncu to sedan :)
Polecam trzystrefąwą klime :)
Przód super - a z tyły może troche mniej miejsca niż w A6 , ale wkoncu w tej klasie samochodów nie mozna za wiele wymagac.
przy 180 km/h tak samo cicho jak przy 80 km/h.
bardzo oszczedny silnik , przeglądy nie najatańsze (ale to jest Audi, chodz nie robiłem pierwszego przeglądu bo dopiero 5 tys zrobiłem - ale o cene sie spytałem) Napraw naszczescie żadnych do tej pory nie było.
W Polsce troche przydrogie - raczej nie na kieszeń przecietnego Kowalskiego :(. Ale jak juz kogoś stać to naprawde warto kupic.
Brak usterek
Brak usterek