Lista ocen Audi A4 B8 Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW 2008-2011 (25)

~Vinci
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Ogólnie dostajemy samochód atrakcyjny wizualnie, który lepiej wygląda z zewnątrz niż w środku. Można mieć zastrzeżenia do plastików w środku coś jak Stilo albo Punto II. W porównaniu dotykowym do poprzedniej generacji Audi A4 to starsze wydaje się w środku fajniejsze.
3,7
~Maryjan
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Dla porównania przejrzyjcie moją wcześniejszą opinię pod pseudonimem "Maryjan", którą zamieściłem 12/08/2008. Gdyby podejście ludzi pracujących w audi byłoby właściwe, moja ocena zapewne byłaby wyższa, ale to przez kontakt z pracownikami danej marki, klient ocenia jakość marki (a o jakości marki świadczy również obsługa posprzedażna, jakość sewisu itp.). W audi klient jest ważny na etapie zakupu auta, później robi się wszystko, by firma audi...
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto bardzo dobrze wyciszone, wygodne, wysoka jakosc wykonania, materialy wewnatrz bardzo dobre, szybko nagrzewa sie wnetrze zima poniewaz jest dodatkowe ogrzewanie elektryczne dopuki nie nagrzeje sie uklad chlodzenia
~Pelek
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Autko genialne! Idealnie trzyma się drogi, układ kierowniczy perfekcyjny. Nie jeźdzę szybko, ale czasami na autostradzie idzie się zdziwić, że auto pędzi już 180 km/h. Silnik niezwykle dynamiczny. Małe, zwinne, szybkie autko z klasą, i świetnym wyglądem.
~kubiisz
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Cena jest wysoka , bo wiadomo klasa premium , ale za to otrzymujemy wszystko , co dobry samochód powinien oferować.
~marcin.v
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Kolega powyżej wspominał o skodzie superb .Superb 2 jest jak dlamnie ( i nie tylko) wyjatkowo brzydkim samochodem - a jesli już człowiek ma wyłozyc na coś ponad 150 tys - to niech to już będzie ładne żeby sprawiało przyjemnoś a ine wygladało jak dwa zespawane samochody i do tego napompowane (superb)
~sxsx
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Rewelacja , szybki , dunamiczny, elastyczny i bardzo ekonomiczny . W końcu zastosowano CR dzięki czemu jest cichy ( nie ma już tego okropnego klekotania) , i wyzbyto się wad technologicznych które posaidłąy pierwsze silniki 2.0 (jeszce na pompowtryskach) (Silnik)
4,1
~Darex
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto jest piękne, byłoby doskonale gdyby jednak nie drobne niedoskonałości. No i afera ze spalinami. Trochę wstyd.
~Radek.
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto ogólnie średnio... Przez okres 3 miesięcy włożyłem w nie ok 9 tys zł. Układ paliwowy ( wtryski pompa) później amortyzatory, klimatyzacja się rozszczelniła i jeszcze kilka rzeczy... Wyciszenie i wygoda jak najbardziej na plus, ale to tylko tyle bardzo słabo dopracowane auto, czegoś więcej się spodziewałem po Audi, kupujłem to auto z myślą że będę spokojnie jeździł bez awarii ale jednak się przeliczyłem...

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Fliesentechnik
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
W porównaniu do Passata b6 znacznie mniej miejsca ale wyraźnie lepiej się prowadzi. Silnik o tej samej pojemności ale trzy konie więcej robi różnicę nie tak w mocy jak w bezawaryjności motoru. 140KM miałem i odradzam. Sypie się zawsze i wszędzie. Jeśli ktoś ma zamiar kupić audi 2.0 tdi 143 KM to zapewniam że jeśli egzemplarz jest zadbany to się nie zawiedzie. Polecam.
Audi A4 B8 Limousine