Lista ocen Audi A4 B8 Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW 2008-2011 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maryjan
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
wszystko ok, ale sterowanie radiem z kierownicy to poprostu porażka, nie da się sterować intuicyjnie, trzeba spoglądać co chwilę na środkowy wyświetlacz i sprawdzać, która to teraz jest podświetlona stacja radiowa. Poprostu w kierownicy używam tylko funkci głośniej/ciszej
~kubiisz
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Wszystko jest na swoim miejscu , deska rozdzielcza nie jest przesadzona , jeśli chodzi o ilość guzików. Zegary mega czytelne i przy okazji piękne! Wsiadanie nie jest idealne dla wyższych osób , ale jak już się usadowimy to ta wada nie ma znaczenia.
~marcin.v
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Świetnie , wszystko super przemyślane , a nie jak to w japończykach gdzie nawalono wszędzie dużo róznych (niepotrzebnych) przycisków. Już po wyjechaniu z salonu doszedłem szybko co do czego służy
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Wszystko pod reka, do zadnego przycisku nie trzeba odrywac plecow od oparcia. I bardzo dobry podlokietnik z przodu regulowany w gore 4 poziomy i do przdu - tylu 2stopnie
~Vinci
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Trochę na siłę wstawiają ten MMI bo trzeba szukać ustawień i opcji-da się przyzwyczaić, ale to nie jest już to że wsiadłem pierwszy raz i wszystko od razu wiedziałem
~Pelek
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Wszystko pod ręką... może... żeby się do czegoś przyczepić: mogłaby być większa ilość schowków.
~sxsx
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Idealnie ,nie miałem żadnego problemu z dojąsciem co jest do czego :)
~Adam
Miasto spalanie 8/9 litra