Lista ocen Audi A4 B8 Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW 2008-2011 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vinci
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Wydaje mi się że ten samochód nie jest wart tej ceny. Rażą tandetne plastiki, jakieś skrzypienia z tyłu. Silnik też nie poraża ani dynamiką ani wyciszeniem. Naprawdę lepsze wrażenia miałem z Superba, który większy z mocniejszym silnikiem też nowej generacji jest cichszy i ma się wrażenie słuszniej wydanych pieniędzy, bo mowa o takiej różnicy cenowej, że żonie można za to kupić nowego Grande Punto lub Yarisa!
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Samochud o wiele drozszy od innych marek np. Oprl insignia, ford mondeo, ale za maeke sie placi. Ja nie zaluje, auto innej marki byloby o 3-4lata mlodsze ale tym audi a4 naprawde dobrze sie jezdzi i nie zamienilbym go na inne auto chcby mlodsze o kilka lat. Nastepne bedzi nowsze a4 lub w podobnum wieku a6
~kubiisz
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Zakup nowego samochodu to wydatek rzędu 130tyś zł w górę. Cena jest odwzorowaniem jakości. Jest parę drobnych usterek i są one już wymienione na tej stronie w dziale "typowe usterki" .
~sxsx
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Mógłby byc trochę tańszy , na w miarę dobrze wyposazony model trzeba mieć przygotowane prawie 200 tys. zł , ceny wyposażenia powalają . A i jeszce przeglądy mogły by byc tansze
~marcin.v
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
To jest jedyny minus tego auta . trzeba sporo zapłacic. Ale nowa a4 jest tak ładnym i świetnie wykonanym samochodem że naprawde warto wyłożyc tyle kasy .
~Artur
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Tu jest gorzej, ceny Audi dosyć wysokie. ale nie ma nic za darmo. Zwłaszcza w klasie PREMIUM.
~Pelek
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto bardzo drogie, głównie przez swoją popularność i zdecydowanie przepiękny wygląd.
~Maryjan
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
zdaję sobie sprawę, że być może ja tylko tak "trafiłem", ale następne auto to będzie z powrotem honda.
~totti
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Za takie pieniadze troche mozna sie przyczepic do materialow wykonczeniowych w podstawowej wersji.
~pablogol
Drogi ale cos za coś