Lista ocen Audi A4 B8 (114) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablito_0
Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW
Audi A4 B8
Z przodu jest duża ilość miejsca, czy to na nogi, czy też nad głową. Problem dopiero mogą mieć osoby powyżej 1.9m wzrostu, gdy będą musiały siedzieć z tyłu. Nie oszukujmy się, tacy pasażerowie będą mieli problem z przestrzenią nad głowami, czy też brakiem tej przestrzeni. Kolejnym minusem jest duży tunel środkowy. Powyższe negatywne emocje rekompensuje pojemny bagażnik. Jak na sedana, mieści on dużo. Jakość materiałów wykorzystanych we wnętrzu...
~Wojti
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi A4 B8
Mam 190 cm wzrostu i jest ok (ale jestem dość szczupły), mam miejsce nad głową i na nogi chociaż przesiadając się z miejsca kierowcy na miejsce za mną z tyłu zmieściłem się bez problemu ale miejsca jest bardzo mało kolana blokują się na oparciu przedniego fotela. Ogólnie samochód jest dosyć ciasny mogą nim podróżować wygodnie cztery niezbyt wysokie i obszerne osoby pod tym względem jest dużo gorszy od nowego Passata.
~Benek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
Miałem kiedyś audi a4 b5 i szczerze byłem niezadowolony z powodu braku miejsca. Mam 190cm wzrostu i niestety po odsunięciu siedzenia nikt za mna nie mógł usiąść. W b8 jest zupełnie inaczej naprawdę super wygodne i przestronne auto. pomimo odsunięcia przeze mnie siedzenia spokojnie osoba mojego wzrostu usiądzie i nie będzie gniotła kolan o siedzenie. Duzy plus za przestronność.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi A4 B8
Przód - każdy znajdzie miejsce (fotel ma duże możliwości regulacji). Tył dla 2 osób. Bagażnik mimo że to kombi to nic specjalnego - jest regularny ale niski! Do A3 wkładałem rower górski, to tego już nie włożę!Jak porównasz z bagażnikiem Passata którego też mam to wniosek jest jeden - to kombi to jakieś nieporozumienie :) na pewno nie dla tych którzy planują przewozić dużo bagaży.
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
Taki sredniak, ja mam 170cm wiec jak usiade za soba to do oparcia od kolan jest jeszcze chyba z 10-15cm.na szerokasc z tylu to wygodnie w 2 osoby, ale aby jechac w dluzsza trase w 3 osoby z tylu to aby bylo wygodnie to chyba s klasa mercedesa. Prawda jest taka ze na dluzsza trase to wszystki auta sa wygodne dla 4 osub
~Sebastian
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Audi A4 B8
Drugi słaby punkt to przestrzeń dla pasażerów z tyłu. Jeśli jedziesz we dwoje lub z dwójką nieletnich to nie ma problemu. Jednak dłuższa jazda we czwórkę może być męcząca. Pięć osób w aucie na dłuższą trasę w modelu z napędem na cztery koła to raczej pomyłka. No ale zakładam, że dokonujemy świadomego wyboru. -)
2,0
~Olo
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Audi A4 B8
Generalnie jest dość klaustrofobicznie, auto otacza cię ciasno z każdej strony, nawet dach jest tuż tuż nad głową. Wsiadanie i wysiadanie jest niewygodne, fotele usytuowane bardzo nisko, otwory drzwi są małe zarówno z przodu jak i tyłu. Ilość miejsca z tyłu tylko wystarczająca. Za to bagażnik jest bardzo pojemny
~Maciej
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Audi A4 B8
Z przodu bardzo wygodnie i przestronnie. Mam 185cm wzrostu i z tyłu troszkę brakuje miejsca, nie jest bardzo ciasno ale kanapa znaduje się nisko nad podłogą co powoduje ze siedząc z tyłu mamy bardzo wysoko kolana a taka pozycja jest mało wygodna. W zamian za to w avancie dostajemy pokaźną przestrzeń bagażową
~pudzians
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi A4 B8
wstawiam doskonale dlaczego? BO TO A4 nie A6 czy A8 jak dla mnie wystarczająco naprawdę więcej miejsca niż np: BMW 3 z podobnego rocznika Z tyłu tyle miejsca że 3 osoby mogą podróżować wiadomo jak z przodu ktoś wysoki usiądze z tyłu trochę brakuje miejsca na nogi ale tak jak pisałem to A4
~Mariusz
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Audi A4 B8
Cztery gwiazdki daję za bardzo wysoki tunel środkowy w tylnej części, oraz wyprofilowanie tylnej kanapy pod dwie, a nie trzy osoby, przez co siedzący po środku pasażer komfortu jazdy nie ma. Z przodu dla osób średniego wzrostu (176-180 cm) jest OK.