Lista ocen Audi A4 B8 (140) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablito_0
Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW
Z przodu jest duża ilość miejsca, czy to na nogi, czy też nad głową. Problem dopiero mogą mieć osoby powyżej 1.9m wzrostu, gdy będą musiały siedzieć z tyłu. Nie oszukujmy się, tacy pasażerowie będą mieli problem z przestrzenią nad głowami, czy też brakiem tej przestrzeni. Kolejnym minusem jest duży tunel środkowy. Powyższe negatywne emocje rekompensuje pojemny bagażnik. Jak na sedana, mieści on dużo. Jakość materiałów wykorzystanych we wnętrzu...
~LuckyLuke
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
To najsłabszy parametr patrząc na wydaną kwotę, ale... pytanie kto czego szuka. Dla mojej rodziny 2+2 z niedużymi dziećmi i psem, mieścimy się bez problemu. Najgorzej zaprojektowane jest miejsce przez pasażerem z przodu. Konsola "wchodzi" nieco na pasażera, potęgując uczucie ciasności. Bagażnik ma ~500 litrów i tylko raz/dwa razy w roku zakładam boxa na wyjazdy wakacyjne. Ustawny z niewielką dodatkową powierzchnią pod podłogą. Osobiście...
~mkrex
Avant Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Szału nie ma. Przód wiadomo można ustawić ale ja 172 cm i ogromnej przestrzeni to w tyle nie ma. Superb to nie jest, to nawet nie jest Octavia. Choć więcej miejsca niż w Volvo S60 1 gen. Raczej dla rodziny max 2+2 choć i tu przy dalszym wyjeździe tragedia, potrzebny box dachowy, Bagażnik ze względu na ładną linie tyłu mały (ponowie: Superb to nie jest, to nawet nie jest Octavia) aczkolwiek bardzo foremny, bez progu (płaska powierzchnia po...
~Vaginiarz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Ciasno z przodu i ciasno z tyłu. Nie ma tragedii, szczególnie gdy masz fotele z szersza niż bazowa regulacja, bo tam to słabizna. Kat pochylania siedziska jest tak duży, że muszę podnieść fotel by zrekompensować pod jakim kątem są uda. Ten sam problem ma we Francuzach. Gdyby fotele sport w moim.egzemplarzy zdecydowanie chwaliłbym choć na boki miejsca mało I krotki podłokietnik drzwi przednich. Jest ok ale mogłoby być lepiej.
~Wojti
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Mam 190 cm wzrostu i jest ok (ale jestem dość szczupły), mam miejsce nad głową i na nogi chociaż przesiadając się z miejsca kierowcy na miejsce za mną z tyłu zmieściłem się bez problemu ale miejsca jest bardzo mało kolana blokują się na oparciu przedniego fotela. Ogólnie samochód jest dosyć ciasny mogą nim podróżować wygodnie cztery niezbyt wysokie i obszerne osoby pod tym względem jest dużo gorszy od nowego Passata.
~Jacek
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Chociaż auto zewnętrznie jest o parę centrymetrów dłuższe i szersze od mojego poprzedniego (toyota avensis), to miejsca w środku jest jakby mniej. W miarę znośnie podróżować mogą max. 4 osoby, pod warunkiem, że nie są zbyt rosłe. Bagażnik także nie powala pojemnością. Roweru nie udało mi się przewieźć bez zdjęcia przedniego koła, mimo że złożyłem tylną kanapę.
~Benek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Miałem kiedyś audi a4 b5 i szczerze byłem niezadowolony z powodu braku miejsca. Mam 190cm wzrostu i niestety po odsunięciu siedzenia nikt za mna nie mógł usiąść. W b8 jest zupełnie inaczej naprawdę super wygodne i przestronne auto. pomimo odsunięcia przeze mnie siedzenia spokojnie osoba mojego wzrostu usiądzie i nie będzie gniotła kolan o siedzenie. Duzy plus za przestronność.
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Przód - każdy znajdzie miejsce (fotel ma duże możliwości regulacji). Tył dla 2 osób. Bagażnik mimo że to kombi to nic specjalnego - jest regularny ale niski! Do A3 wkładałem rower górski, to tego już nie włożę!Jak porównasz z bagażnikiem Passata którego też mam to wniosek jest jeden - to kombi to jakieś nieporozumienie :) na pewno nie dla tych którzy planują przewozić dużo bagaży.
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Taki sredniak, ja mam 170cm wiec jak usiade za soba to do oparcia od kolan jest jeszcze chyba z 10-15cm.na szerokasc z tylu to wygodnie w 2 osoby, ale aby jechac w dluzsza trase w 3 osoby z tylu to aby bylo wygodnie to chyba s klasa mercedesa. Prawda jest taka ze na dluzsza trase to wszystki auta sa wygodne dla 4 osub
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~Sebastian
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Drugi słaby punkt to przestrzeń dla pasażerów z tyłu. Jeśli jedziesz we dwoje lub z dwójką nieletnich to nie ma problemu. Jednak dłuższa jazda we czwórkę może być męcząca. Pięć osób w aucie na dłuższą trasę w modelu z napędem na cztery koła to raczej pomyłka. No ale zakładam, że dokonujemy świadomego wyboru. -)