Lista ocen Audi A4 B8 (113) - Widoczność

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
W samochodzie są dosyć małe okna Oglądając się za siebie jest o wiele mniejsza widoczność niż np w passacie czy bmw. Kolejna sprawa to słupki a i b Przy wyjeździe np z drogi podporządkowanej o kącie mniejszym niż 90, trzeba się nagimnastykowac żeby zobaczyć czy cos nadjeżdża. Lusterka są duże jak na tego typu samochód, jak w suwie, nie ma problemu z cofaniem
~Adam
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Przez to, że zawieszenie jest twarde, cierpi delikatnie komfort, aczkolwiek całokształt oceniam na 4,5 gwiazdki, gdyż kubełkowe fotele są bardzo wygodne, regulowana długość podparcia ud oraz dwupłaszczyznowa regulacja podparcia lędźwiowego sprawia, że każdy znajdzie tutaj odpowiednią pozycję za kierownicą, a długa trasa nie zmęczy.
~Pablito_0
Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW
Widoczność nie jest zła, jak na sedana ze spadzistym dachem. Lusterka zewnętrzne są duże, a co za tym idzie, dużo w nich widać. Natomiast w lusterku wstecznym, dużo nie zauważymy, a zwłaszcza przy wysuniętych zagłółwkach. Grube słupki C, w dużej ilości przypadków nie przeszkadzają. Słupki A i B, praktycznie w niczym nie wadzą.
~zelon
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Widocznosc bardzo dobra. Fotele wygodne, srodek cieszy oko, swietne materialy, bardzo dobre spasowanie, duzo systemow ulatwiajacych zycie. Jest naprawde dobrze. Odejmuje jedna gwiazdke za topornosc obslugi (skrzynia, ciezko chodzace drzwi i klapa bagaznika).
~Vaginiarz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Lusterka boczne duże i widać w nich pięknie ale zasłaniają troskę zjadynze szkrzyzowan. Moje są wyjątkowo duże, większość ma niższe lusterka, być może tam lepiej. Doceniam widoczność dzięki wielkiem zwierciadłom.
~mkrex
Avant Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Przód bardzo dobrze, tył dobrze. Największe lusterka boczne jakie miałem ale SUVa nie miałem. Polecam parktronic przód i tył choć przód ze względu na dobry skręt nie potrzebny aż tak bardzo. Kamery cofania nie mam.
~Stach
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Gorzej z widocznością do tył ale czujniki parkowania ze zobrazowaniem na wyświetlaczu eliminują tą niedoskonałość i pozwalają na manewry bez obawy o uszkodzenie samochodu. Za ten brak stresu trzeba jednak dopłacić.
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Doskonała ale nie na boki. Gdy przednie siedzenie jest przesunięte do przodu, trzeba się mocno wychylać. Mam czujniki do tyłu. Bardzo wskazane i są świetne! Czujniki z przodu dla starego kierowcy to wstyd, szczególnie w tym aucie.
~Geralt21
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
Trochę słaba widoczność z tyłu, warto zainwestować w egzemplarz z czujnikami cofania lub kamerą, ja niestety nie posiadam tych systemów, mimo wszystko nigdy nie miałem większych problemów z parkowaniem.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~Bartek
Allroad quattro 2.0 TDI 170KM 125kW
To jest na pewno słaby pkt, siedzi się nisko. Słupek a jest szeroki, do tego lusterka które bardzo ładnie pokazują co za autem ale równie skutecznie przeszkadzają przy np. małych rondach.