Lista ocen Audi A4 B8 (15)

~Robster
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Ogólne wrażenie użytkowania auta po przejechaniu 4000km oceniam jako doskonałe.
~Emtek
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto nowe, odebrane m-ąc temu z salonu. Żadnych zastrzeżeń co do jakości i funkcjonalności. Wygląda ślicznie, jeździ jeszcze lepiej. A mam porównanie - miałem nową Hondę Accord, nową Kia Sportage, Subaru Imprezę i nowego Forda Mondeo. Ten model przebija je wszystkie, niestety też ceną. W środku cisza... prawie żadnego dźwięku silnika, nie ma skrzypienia kokpitu, wszystko przyjemne w dotyku.
~Robert
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Miałem Audi a4 b8 lift 1,8 TFSI 170 km z multitronikiem przez okres 3 lat zrobiłem ponat 40000 km. Generalnie auto bardzo ładne karoseria ocynk , maska aluminiowa silnik ma sporo mocy i mało pali . Bardzo dobrze przyspiesza i jest dobrze wyciszony .Jazda tym Audi to sama przyjemność .Skrzynia Mulitronic znajdująca się w tym samochodzie jest bezstopniowa i jest w niej duży plus bo niema zmian biegów a co za tym idzie żadnych szarpnięć podczas...
~Robert
~Waldek
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Czytałem opinię ludzi o tym aucie, szczególnie te negatywne, odniosłem wrażenie że osoby te chyba nigdy takiego auta nie posiadały, lub kupiły je od Niemca z odkręconym licznikiem o 200 tys km. Dziwię się, że ktoś kupuje Sedana i narzeka, że nie ma tyle miejsca co w Kombi. Ja osobiście chciałem sedana, lekki zwinny 170 KM, na 1400 kg masy, zwija asfalt. Auto jest idealne, komfort dla 2 osób z dwójka dzieci, REWELACJA !
~oli
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Chciałem sedana o sportowej duszy, wybór nie mógłby być lepszy, jakość wykonania, wyciszenie, audio, silnik, dla mnie bajka. Niby Passat to samo, ale jednak różnica jest we wszystkim.
~Eryk
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto dobre, doskonałe na w miarę równe drogi, sztywne, świetne w zakrętach, na dziury odradzam, można połamać kręgosłup. Coś za coś.
~krzys
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Wygląd z zewnątrz i w środku bardzo pozytywny, stonowane wnętrze mnie osobiście się podoba.
~Adamczyk
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Jestem zadowolony z zakupu. Trochę chodziłem za tym autem i w końcu zdecydowałem się.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~Kacper
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto niby perfekcyjne, ale drażnią mnie strasznie małe wpadki producenta. Strasznie skrzypią plastiki. Lewe drzwi od kierowcy, podłokietnik z przodu, podłokietnik z tyłu. Potrafi to człowieka zirytować. Zimą trzeszczy półka z tyłu. Tragedia w aucie tej klasy.