Lista ocen Audi A4 B8 (124) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LK
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Bez zastrzeżeń. W czasie spokojnej jazdy silnika prawie w ogóle nie słychać. Przy pełnej mocy potrafi jednak być głośny - ale dla osób lubiących jazdę samochodem jest to najpiękniejsza muzyka.
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Wyciszenie jest na dobrym poziomie Silnika prawie nie słychać podczas jazdy, największy szum wiatru dochodzi z okolic bocznych szyb. Na postoju we wnętrzu słychać że to diesel.
~enzo
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
Bardzo dobrze w pełnym zakresie prędokści róweniez tych maksymalnych na autostradzie. Nawet wieksze lusterka boczne nie powodują dodatkowych szumów w czasie jazdy.
~Kiner72
Limousine 2.0 TDIe 136KM 100kW
Też bardzo dobrze,przedtem miałem benzynę i spodziewałem się,że będzie troszkę ciszej.Ale każdy kto pierwszy raz do mnie wsiadł jest zdziwiony,że jest tak cicho.
~Olo
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Wyciszenie jest najlepsze jakie znam. Silnika nie słychać w ogóle, szumy powietrza minimalne dopiero od ponad 150 km/h. Można się cieszyć wspaniałym systemem audio bez ogranizczeń
~JERRY
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
NA BIEGU JAŁOWYM DOSŁOWNIE WCALE NIE SŁYCHAĆ SILNIKA W KABINIE. DOPIERO PRZY OSTRYM PRZYSPIESZENIU SŁYCHAĆ GO I BRZMIENIE JEST BARDZO BARDZO PRZYJEMNE O ZACIĘCIU SPORTOWYM.
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Jazdę próbną odbyłem autem z silnikiem 2,0 TDI. I byłem zaskoczony wyciszeniem. No to w moim TFSI jest po prostu idealnie i słychać tylko muzykę z systemu Bang&Olufsen. Bajka.
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Wyciszenie na najwyzszym poziomie. Od 160-170dopiero szum powietrza zaczyna byc bardziej slyszalny. Od silnika cicho i od kol takze cicho
~IndiaPapa
Avant 2.0 TFSI 211KM 155kW
W wersji Avant tylna osłona przestrzeni bagażowej potrafi trzeszczeć, ale poza tym nic poza standardowymi odgłosami. Minimalnie mogłby być lepiej wyciszony.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~David85
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
silnik bardzo cichy nawet gdy jest zimny,jak sie zagrzeje to na postoju w srodku prawie go nie slychac,wczesniej mialem 1.9 tdi i chodzil jak traktor