Lista ocen Audi A4 B8 (140) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jonagold
Limousine 3.0 TDI 240KM 177kW
Miejsca duzo i z przodu i z tylu. Wiecej niz w BMW 3. Bagaznik pojemny + przestrzen kola zapasowego do wykorzystania dodatkowy plus. Tak jak ktos pisal wczesniej, miejsce na okulary przeciwsloneczne za male i nie wlozy sie tam raczej nic.
~Podróżnik
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Ja jezdze tylko jako kierowca (mam 1.94cm wzrostu)i mi jest bardzo wygodnie ( w porówanniu do hondy accord o wiele wygodniej - więc tył mnie nie interesuje , ale jechałem już w długą trase z 4-ema pasażerami i stwierdzili że jest wygodnie
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Jestem nieduży, więc za mną usiądzie nawet koszykarz i będzie szczęśliwy. Ale jest dość nisko. Wysoki kierowca nie może siedzieć wysoko, bo dotknie głową dachu. Passat jest obszerniejszy ale rozlazły, nie taki zwarty i poukładany jak audi.
~TW
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
z przodu bezproblemowo, z tyłu za mało miejsca na nogi, jeżeli z przodu siedzi wysoki kierowca. Siedzenia ogólnie są nisko położone, co stanowić może mały problem dla wysokich kierowców przy wsiadaniu i wysiadaniu
~andos
Avant Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Bagażnik 490l, bywają większe ale jak ktoś się decyduje to chyba wie do czego będzie potrzebował. 3 osobowa rodzina z nartami, Chorwacja, Rumunia itd bez problemu, 5 osób to już tylko z bagażnikiem dachowym.
~Kszyh72
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
A4 nie jest duże z przodu jest miejsca jest zaledwie na -4, z tyłu raczej nie polecam nikomu jechać w dalszą podróż. Słabo rozwiązany temat schowków na klucze, dokumenty, telefon, nie ma za dużo miejsca.
~enzo
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
Z przodu jest bardzo dobrze . Z tyłu jest OK. Ale to chyba nigdy nie był samochód który miasł byc najwiekszy w swojej klasie. Bagażnik wytarczający na rdzinę 2+2 ale na narty trzeba zakładać boks
~ogi8@op.pl
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
W porównaniu do A klasy nie ma co porównywac.Bagaznik pojemny dla trzy osobowej rodziny wystarcza mysle że i dla czwórki też wystarczy.miejsca pomiędzy siedzeniami dużo porównywalnie do Mercedesa klasy E.
~Jarosław69
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Z przodu OK. Z tyłu mało miejsca zwłaszcza na nogi. (Przy maksymalnie odsuniętych do tyłu przednich fotelach, miejsca na nogi, moim zdaniem brak). Nad głową OK. na pewno dla ludzi o średnim wzroście.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~Vinci
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Nie jest to jakieś duże auto, można ponarzekać z tyłu, z przodu też jest wszystko takie zabudowane. Jest to auto raczej dla dwóch osób z dziećmi lub czasami czterech. Ale jeśli jest za ciasne można kupić A6 :)