Najnowsze oceny Audi A4

~rt87@o2.pl
Avant 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Audi A4 B7
Mam kilka słów na podsumowanie. Kupiłem 1.9 bo to sprawdzony silnik, kupiłbym 2.7 l gdyby opłaty sprowadzonego samochodu nie były tak koszmarne dla silników powyżej 2 l. Więc 1.9 to za mały silnik do tego auta, zawieszenie do jazdy jest idealne natomiast wahacze kosztują... nie miałem przyjemności wymieniać ale dużo znajomych to przechodziło. No i te polskie paliwa... już raz się przejechałem na dziadostwie to mi przez to głośniej silnik teraz...
~Łukasz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
auto fajnie jeździ, ale nie mam do niego zaufania, poza tym w serwisie traktują cię jak idiotę, który pyta się o auto zastępcze, skoro oni łaskawie naprawiają mi nowe auto
~Dump
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Audi A4 B8
Jest OK ale jak za ta kase to oczekiwalem czegos wiecej. Teraz zaluje ze nie wziolem jeszcze raz BWM 5 albo Volvo V70 lub A6 i dalem sie namowic na mniejszy model. Troche w tym mojej winy bo nie mialem czasu go przetestowac (nie mieli go jeszcze w salonie jak zamawialem), no i wpadla mi w oko jego linia nadwozia. Mysle ze jak sie ktos przesiada z mondeo lub vectry to bedzie super.
~LK
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Audi A4 B8
Auto z napędem na cztery koła i automatem sprawuje się wyśmienicie. Proszę się nie bać wysokiego spalania. Z mojego doświadczenia wynika, iż jest wyższe od manuala z napędem na przód o mniej niż 1l. Na pochwałę zasługuje także świetny system audio \"Symphony\".
~Ks
Limuzyna 2.0 TFSI 252KM 185kW
Audi A4 B9
Samochód szybki, wygodny, w miarę oszczedny. Ma bardzo dobre właściwości jezdne i świetne materiały we wnętrzu. Niestety trapi go duża ilość usterek.
~dano
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Audi A4 B7
Sprawdzony, ekonomiczny silnik 1.9 TDI nie jest demonem prędkości ale odwdzięcza się bezawaryjnością przy laniu dobrego paliwa. Ma przejechane 241000 km i nie ma żadnych stuków, puków podczas jazdy co przy poprzednim aucie przy 160 tys było już nie do zniesienia (seat Cordoba 1.9). Tu żaden element tapicerki nie trzeszczy. Zawieszenie jest nadal twarde i użytkowanie go przez 4,5 roku nawet po polskich drogach nie wyrządziło żadnych uszkodzeń....
3,3
~Krzysiek
Sedan 3.0 quattro 220KM 162kW
Audi A4 B6
Kupując Audi oczekuje się czegoś więcej. Niestety nie zawsze się to dostaje. Znaczek na masce kosztuje bardzo dużo. Auto świetnie się prowadzi a skrzynia biegów i silnik zachęcają do szybkiej jazdy. Niestety wszystko to dużo kosztuje. Można sobie zadać pytanie co będzie bardziej niezawodne: 10-letnie Audi czy 5-letni VW za te same pieniądze?
~alig8or
Sedan 1.8 T quattro 163KM 120kW
Audi A4 B6
Audi A4 to poprostu vw passat ze znaczkiem audi na masce rozniacy sie jakoscia wyposazenia. Silnik 1.8T quattro (A4 B6) dysponuje odpowiednia moca przy zadawalacym spalaniu, lecz silnik nie nalezy do "rajdowcow" bo jest to zwykle 4-cylindry na turbinie ktora zyluje caly silnik. Warto pamietac o wczesniejszej wymiania paska i uwazac na przegrzania, termostat przy 100tys jest dosc czesta objawa. Szkrynie automatyczne (CVT) w tym modelach naleza...
~Michał
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Audi A4 B6
Miałem niefortunny silnik 2.0 ALT i bardzo zraził mnie do marki Audi. Nie rozumiem jak taka firma mogła tak popsuć silnik, co prawda przy mojej jeździe średnio auto paliło mi 10l/100km ale nadrabiało dolewanie oleju do silnika. Wygląd i komfort rewelka. Kupił bym te auto jeszcze raz ale z innym silnikiem. Odradzam 2.0 ALT!!!
~Lukasz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Audi A4 B8
Moja opinia może się Państwu przydać - przejechałem już ponad 200.000 km - często w długich trasach. Uważam że to zacne auto, prawie niezawodne, wygodne w długich trasach i do tego prestiżowe (mimo że to nie BMW czy Mercedes). Dopracowane w prawie każdym szczególe. Polecam to auto pod warunkiem zakupu z pewnego źródła (często widać na portalach używane auta z nierealnym przebiegiem - trzymajcie się od tego daleko).
Audi A4