Lista ocen Audi A4 B9 Avant Facelifting (4) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rosynant2
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Bardzo dobrze, mam klejone szyby oraz system audio B&O (w końcu to jakoś gra vs Audi Sound System w poprzednim aucie). Gdzieś czytałem, że przy systemie audio B&O drzwi w audi są lepiej wyciszone i to by potwierdzał nieco inny dźwięk przy ich zamykaniu vs auto z Audi Sound System, może to subiektywne odczucie, ale uważam, że ten Avant jest lepiej wyciszony vs poprzedni sedan.
~tomizna
Avant Facelifting 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Do 170-180 km/h jest naprawdę cicho, mam dołożony pakiet z podwójnymi szybami z przodu i robi on naprawdę robotę. Jak ktoś lubi ciszę i spokój w aucie, to polecam zdecydowanie. Porównywałem (ale subiektywnie, na ucho) z BMW 430i (G22) i do tej prędkości u mnie jest ciszej. O dziwo potem dopiero w audi robi się głośniej, a w BMW nadal tak samo.
~Luk
Avant Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Do mniej więcej 120km/h jest bardzo dobrze, potem zaczyna być słychać lekki świst w górnej części bocznej szyby po stronie kierowcy. Nie mam podwójnych szyb bocznych, jeździłem testowym egzemplarzem z tą opcją i wyciszenie było rewelacyjne.
~Zawiedziony
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
gołe blachy, auto tak głośne że gdyby nie podpisana umowa to już dawno byłoby zmienione. Nowa Octavia bije wyciszeniem na pysk tego gniota "premium"
Audi A4 B9 Avant Facelifting