Lista ocen Audi A4 B9 Limousine (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rosynant2
Limousine 2.0 TFSI ultra 190KM 140kW
Samochód za grubo ponad 200 tys PLN, a niestety zdarzają się "skrzypnięcia" w środku (już przy 3 tys km). Zwłaszcza w okolicy klamek w drzwiach (plastik i okładzina z dębu szarego). Poza tym materiały są super, czuć premium. UPDATE: coś postukuje na większych wertepach z okolic słupka "B" od strony pasażera - na co dzień praktycznie niezauważalne.
~M.Kesiak
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
No cóż cena wysoka i dopłaty za wiele dość oczywistych elementów wyposażenia. Są na szczęście korzystne pakiety. Mało jest szybszych samochodów w niższej cenie (no chyba, że ford focus RS albo golf R). Jakość wykonania perfekcyjna (lepsza niż w Volvo) ale mam wrażenie że niektóre marki popularne nadrabiają dystans
~Maciek
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Można się targować i wtedy ta dopłata aż tak wielka nie jest. Porównując do zwykłego samochodu "dla ludu", to przyjemność z używania jest nieporównywanie większa - kilkukrotnie. Jeżeli cena nie jest czymś, co będzie sprawiać dyskomfort, to naprawdę warto.
~Ks
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Samochód z pewnością nie jest wart swojej ceny. Zbyt wiele w nim usterek i niedociągnięć. W porównaniu do poprzedniego samochodu - Mazdy 6 - porażka. Na szczęście ASO jest na wysokim poziomie - ludzie kompetentni i chętni do pomocy.
~fanaudi1
Limousine 2.0 40 TFSI 190KM 140kW
Świetne spasowanie materiałów i wykończenie. Brałem pod uwagę BMW 3 - ma więcej tanich plastików i w wielu miejscach chamsko skrzypi. Mercedes C - najgorsze pod względem jakości wnętrze z całej trójki.
~Dezel
Limousine 2.0 TDI 190KM 140kW
To moje pierwsze Audi - wcześnie tylko VW. Już wiem, za co sie płaci kupując Audi, ale po 35 latach jazdy wiem, dlaczego warto jest tyle zapłacić.
Limousine 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Auto mogło by być trochę tańsze. Konkurencja w tej klasie ma trochę niższe ceny - chociaż to dokładnie zależy od wyposażenia.

Usterki Audi A4 B9

Audi A4 B9 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu