Lista ocen Audi A4 B9 (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M.Kesiak
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Przestrzeń z przodu i pozycja za kierownicą bez zarzutu. Szeroki zakres regulacji foteli i kierownicy. Ważna UWAGA: (zamówienie elektrycznej regulacji foteli NIE OZNACZA, że będzie regulacja odcinka lędźwiowego!!) Ilość miejsca z tyłu - jak już wspomniałem - wypada dość blado w stosunku do długości samochodu. Wysoki tunel środkowy z tyłu - wada wszystkich aut z napędem 4x4. Bagażnik duży ale dosyć długi, jak to w limuzynie. Plus za bezdotykowe...
~tomizna
Avant Facelifting 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Tutaj przymarudzę, mało miejsca z tyłu (a nie mam odsuniętego fotela na maxa mimo iż mam 186 cm wzrostu). Za mną często jest fotelik z bazą i młody (2,5 roku) opiera stopy o oparcie. Trochę rozczarowanie. Bagar również bez szału jak na tę klasę (brałem pod uwagę Volvo V60 i tam był jednak pakowniejszy). Natomiast nie ma co dramatyzować, realnie potrzebuję załadować bagażnik na full może z 5 razy w roku. Można się ratować bagażnikiem na dach...
~Piotr
Avant 1.4 TFSI 150KM 110kW
Jak pisałem przy ergonomii, wybor tego modelu vyl świadomy. Jest więcej miejsca niż w b8, poprzez przeprojektowaną deskę, bagażnik jest niby większy o 15liteow, ale w praktyce raczej powiedziałbym ze jest to samo, czyli rodzina 2+1 lub 2+2 spakuje się bez problemu. Nasz wyjazd do Chorwacji na 3 tygodnie z dwoma hulajnogami xiaomi wymagal trochę pakowania i zdolności z tetrisa, ale ogólnie dalo radę
~Maciek
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Największe w klasie, dużo lepsze niż w poprzednim modelu. Wysokim kierowcom wydaje się trochę klaustrofobiczne, dla mnie ok. Z tyłu samochód wydaje się niezbyt duży, ale jest zaskakująco wygodnie i miejsca tak na prawdę nie brakuje. Człowiek jest tak ułożony, że jest po prostu wygodnie. Bagażnik ma taki kształt, że można włożyć więcej niż się wydaje sądząc tylko po litrażu.
~Luk
Avant Facelifting 2.0 35 TFSI 150KM 110kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera jest wystarczająco, ale gdy wyższe osoby odsuną sobie fotele, z tyłu zaczyna widocznie brakować miejsca. Wysokie osoby, które podróżują z pasażerami, według mnie będą narzekać na brak miejsca z tyłu. W tym przypadku Arteon, Passat, Superb, a nawet Mazda 6 dają więcej przestrzeni.
~Filip
Limousine Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Przestrzeń dla kierowcy jest duża jak i dla pasażera z przodu. Jeżeli chodzi o tylnie siedzenia jest już gorzej. Auto do komfortowej jazdy dla rodzinki 2 + 2 ale przy wycieczce ze znajomymi we 4 dorosłe osoby nię będzie to wielka przyjemność szczególnie na dłuższe trasy.
~Blady-007
Avant 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto nie należy do największych. To zależy kto co szuka. Przesiadłem się z Passata b6 i na początku nie mogłem się odnaleźć. Mam rodzinę 3 osobową i jest ok. Można spakować się na wczasy do Chorwacji :). Mój wybór był świadomy, przestrzeń jest wystarczająca.
~zielonycesar
Allroad Quattro 2.0 TDI 190KM 140kW
Mam 193 cm wzrostu i z przodu mieszczę się bez problemu - jeździ się wygodnie. Natomiast nie ma najmniejszej szansy na to, żebym usiadł sam za sobą niczym w słynnym teście dwumetrowca. Na szczęście żona jest sporo niższa i w razie czego mieścimy się bez problemu za sobą.
~Rosynant2
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Brakuje nieco miejsca na nogi z tyłu oraz szerokość z przodu mogłaby być większa. Bagażnik jest ok, choć nie ma szału, natomiast na plus, że jest bardzo ustawny i bardzo dobrze oświetlony (dwa paski led po bokach i światełko na klapie).
Dziennik kosztów dla Audi A4 B9
6,4
7,6
~fanaudi1
Limousine 2.0 40 TFSI 190KM 140kW
Jeżeli szukasz samochodu dla rodziny (2+1 i więcej) to wybierz passata albo superba. Przy kierowcy 185cm z tyłu nie ma za dużo miejsca. Raczej traktowałbym ten samochód jako 2-osobowy. Z przodu jest "przytulnie".