Lista ocen Audi A4 B9 (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Avant 2.0 TDI 190KM 140kW
auto kupowałem w Niemczech więc jestem pewny jego historii. Z racji tego że mieszkam i pracuję w Niemczech to jest to z tego względu nieco inaczej niż kupując auto mieszkając w Polsce. W PL różnica w cenach pomiędzy markami premium a nie premium jest o wiele większa niż tutaj. Marki premium w niemieckim salonie sa tansze niz w Polsce z kolei marki wszystkie inne są tansze w polskich salonach. Przekłada sie to później równiez na ceny używanych...
~zielonycesar
Allroad Quattro 2.0 TDI 190KM 140kW
Kupiłem używane, trzyletnie auto z przebiegiem około 50000km. Przy takim stanie samochód był przeceniony blisko o połowę i to bardzo adekwatna cena dla tego samochodu. Biorąc pod uwagę, że w tej cenie mógłbym mieć nową, dobrze wyposażoną octavię albo używanego świetnie wyposażonego a4 allroada, myślę, że dokonałem właściwego wyboru i jestem zadowolony.
~Rosynant2
Limousine 2.0 TFSI ultra 190KM 140kW
Samochód za grubo ponad 200 tys PLN, a niestety zdarzają się "skrzypnięcia" w środku (już przy 3 tys km). Zwłaszcza w okolicy klamek w drzwiach (plastik i okładzina z dębu szarego). Poza tym materiały są super, czuć premium. UPDATE: coś postukuje na większych wertepach z okolic słupka "B" od strony pasażera - na co dzień praktycznie niezauważalne.
~Zawiedziony
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Auto w ogóle nie jest warte swojej ceny, wiem że to dość podstawowe Audi ale mimo wszystko w cenie z doposażeniem 270tys oczekuje się lepszego komfortu niż w skodzie, a najgorsze że to auto nie ma podejścia do Octavii, która zapewnia podobne osiągi, i komfort jazdy a ma o niebo lepsze wyciszenie i pojemność. Ostatnia raz z tą marką.
~M.Kesiak
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
No cóż cena wysoka i dopłaty za wiele dość oczywistych elementów wyposażenia. Są na szczęście korzystne pakiety. Mało jest szybszych samochodów w niższej cenie (no chyba, że ford focus RS albo golf R). Jakość wykonania perfekcyjna (lepsza niż w Volvo) ale mam wrażenie że niektóre marki popularne nadrabiają dystans
~tomizna
Avant Facelifting 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Tanio nie jest, w sumie po dołożeniu trochę bajerów dobiłem do 280 kpln, czyli jak na tę klasę sporo, no ale auto w leasingu więc tego aż tak się nie odczuwa. Gdybym się nie hamował z dodatkami, to 300 kpln by pękło lekko. Czy tyle jest warte auto tej klasy? To już każdy sam sobie musi odpowiedzieć ;)
~Rosynant2
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Auto nabyłem ze sporym rabatem, ale widać oszczędności vs poprzednik jakie zastosowano (np. brak chłodzonego schowka z przodu - sic!, inny materiał tunelu środkowego - ta część plastikowa, brak zaczepów dywaników pod nogi dla pasażerów z tyłu, brak slotów na karty SD czy brak odtwarzacza CD).
~Piotr
Avant 1.4 TFSI 150KM 110kW
W tych czasach kiedy skoda octavia zamiast 60 kilku tysięcy w podstawie kosztuje 100 tys lub więcej i kiedy golf jest tez znacznie droższy niż kilka lat temu, kiedy peugeot mianuje się premium głównie z pozycji cennika to uważam że cena od okolo 140tys za audi a4 jest atrakcyjna
~Maciek
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Można się targować i wtedy ta dopłata aż tak wielka nie jest. Porównując do zwykłego samochodu "dla ludu", to przyjemność z używania jest nieporównywanie większa - kilkukrotnie. Jeżeli cena nie jest czymś, co będzie sprawiać dyskomfort, to naprawdę warto.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B9
6,4
7,6
~Marcin
Allroad Quattro 2.0 TFSI 252KM 185kW
Auto jest bardzo fajne i bardzo drogie, gdyby nie finansowanie, nigdy bym się na nie nie zdecydował. Trudno jest mi znaleźć równie dobre auto ale za takie pieniądze człowiek oczekuje jednak niezwykłego auta, a to jest po prostu dobre.