Lista ocen Audi A4 B9 (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomizna
Avant Facelifting 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Widoczność bez zarzutu w każdym kierunku. Kamera cofania dupy nie urywa, w porównywalnym modelu BMW wg mnie jest lepszej jakości, no ale to naprawdę szczegół. Widoczność do tyłu jak to w kombi, można się przyzwyczaić. W komforcie też pochwalę audio B&O, naprawdę daje radę. I wiem, że są czasy streamingu, ale jednak chętnie bym domówił napęd CD/DVD dodatkowo, niestety w A4 nie ma takiej opcji (w A6 dla odmiany jest).
~M.Kesiak
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Widoczność do przodu bez zastrzeżeń, plus za lusterka boczne zamocowane do drzwi tak, że nie zlewają się z przednim słupkiem. Lusterka boczne dosyć małe (nie to co np. w Volvo) o wystarczającym zakresie regulacji. Widoczność do tyłu ok, ze względu na długie zwisy przydają się czujniki parkowania. Odjąłem gwiazdkę za słabą widoczność dla kierowcy w stronę prawą - duży słupek środkowy zasłania widoczność
~Maciek
Limousine 2.0 TDI 150KM 110kW
Wzorowa. Moim zdaniem Audi od lat nie zmieniają specjalnie swoich kształtów ze względu na widoczność i możliwość wyczucia krańców auta. Po prostu ten kształt jest najlepszy pod tym względem i nie mogą go zmienić. Lusterka bywają lepsze w innych samochodach. Mają sporą wadę. Zbiera się na nich woda podczas deszczu. Są mocno zabudowane, aby nie hałasować przy prędkościach autostradowych.
~Beatka
Limousine Facelifting 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
do przodu świetnie, na boki - bardzo dobrze, wąskie słupki A. Zgrabne lusterka. kamerka bardzo dobrej jakości. Bardzo przyjemnie i pod dobrą kontrolą. Trochę ciemno przy wchodzeniu do środka w garażu, odpala się tylko lampka dla otwieranych drzwi, wolałabym mieć bardziej oświetlone wnętrze
~Marcin
Allroad Quattro 2.0 TFSI 252KM 185kW
W nowych autach to już norma, że przez szyby mało widać, nie wyobrażam sobie parkowania tym autem bez kamer, czy chociaż czujników, a po ciemku nie ma sensu się nawet obracać bo nie widać nic przez szyby. Plus za spryskiwacz tylnej kamery.
~Rosynant2
Limousine 2.0 TFSI ultra 190KM 140kW
Jak to w sedanie tej wielkości, słupki nie są jakąś dużą przeszkodą. Mam kamerę cofania, ale szczerze mówiąc myślałem, że będę bardziej na nią "zerkał". UPDATE: kamera cofania jednak mocno się przydaje - zwłaszcza jej szeroki kąt przy wyjeżdżaniu z parkingu.
~zielonycesar
Allroad Quattro 2.0 TDI 190KM 140kW
Żadnych większych problemów z widocznością. Kamera cofania w standardzie powoduje, że nawet nie muszę się oglądać na tylną szybę. Od zawsze jeżdżę w miarę nowymi samochodami i Audi ani się nie wyróżnia ani nie odstaje od konkurencji.
~Rosynant2
Avant Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Jest ok i raczej typowa dla kombi z tego segmentu, kamera cofania jest obowiązkowa, dodatkowo mam pakiet zawierający np ostrzeżenie o ruchu poprzecznym czy monitory martwego pola - bardzo przydatna rzecz.
~Kosmita
Limousine 2.0 TFSI 252KM 185kW
Widoczność tak jak w każdym aucie tej klasy. Bardzo dobrej jakości kamera cofania, która pozwala wyjechać z parkingu prostopadle tyłem praktycznie patrząc tylko na kamerę (szerokokątna).
Dziennik kosztów dla Audi A4 B9
6,4
7,6
~fanaudi1
Limousine 2.0 40 TFSI 190KM 140kW
Czujniki przód/tył i kamera cofania w zupełności wystarczą, nie ma sensu dokupować kamery top view. Samochód jest nieduży więc po mieście jeździ się świetnie.