Lista ocen Audi A5 I Coupe (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Coupe 3.2 265KM 195kW
Samo prowadzenie - rewelacja tj dobre trzymanie boczne, stabilna pozycja, wygodny fotel, dobra obsługa przyrządów. Ciężko jest wsiadać i wysiadać z powodu niskiego zawieszenia, foteli wyprofilowanych oraz szerokich drzwi. Z tyłu dwa fotele pełnowymiarowe, jednak miejsca na głowę mało, a na nogi to już brak :)
~Andrzej
Coupe 1.8 TFSI 170KM 125kW
To coupe więc czego się spodziewać, z przodu jest ok a z tyłu dwójka dzieci też wejdzie ale nic poza tym. Niewygodne wsiadanie i bardzo długie drzwi które ciężko otworzyć na ciasnym parkingu
~Daniel
Coupe 3.0 TDI 240KM 177kW
przestrzen z przodu wystarczajaca, nawet w miare duzo miejsca, z tylu juz gorzej ale jesli juz uda nam sie tam wejsc to nawet duza osoba bedzie siedziala bardzo wygodnie. nie zapominajmy ze to coupe
~wurger
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Na przednich fotelach miejsca bardzo dużo. Z tyło gorzej, ale 2 osoby o wzroście do 1.75m wygodnie usiądą jedna za drugą. No ale to coupe więc cudów nie można wymagać.
~Michał M.
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Dla kierowcy i pasażera dość duża przestrzeń. Jak na coupe przystało przestrzeń na tylnej kanapie nie ma znaczenia, chociaż i tak nie jest najgorzej.
~Przemo
Coupe 2.0 TDI 170KM 125kW
NA PRZEDNICH FOTELACH SIEDZI SIĘ BARDZO DOBRZE JA MAM AKURAT SPORTOWE SĄ WYGODNE I MIEJSCA JEST DUŻO NATOMIAST Z TYŁU SPOKOJNIE DWIE OSOBY DAJĄ RADĘ
~Maciej
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Z przodu super, z tylu niestety mało miejsca. Auto bardzo duże z zewnątrz no ale jadąc w 4 osoby jest ciasnawo niestety.
~Dawid
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Przestrzeń kierowcy bez zarzutu, mam 180 cm wzrostu. Tylne fotele mnie nie interesują, przez 100 tys km nikt na nich nie siedział.
~zadowolony
Coupe 3.0 TDI 240KM 177kW
Mam 183cm wzrostu , jechałem z tylu 220km i bylo mi tam bardzo wygodnie. Dla osob duzo wyzszych moze byc juz problem z tyłu.
~BARTEK
Coupe 3.0 TDI 240KM 177kW
przód bardzo dobrze tył troche lepiej niz w tt bardzo ciasno bme 3 coupe ma więcej miejsca
Audi A5 I Coupe