Lista ocen Audi A5 I Coupe (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Aż za dobre. Bardzo ciche auto. Na luzie silnika cyka jak 1,6 - mi sie to nie podoba. Przy 200 na godzine cicho, fajnie, komfortowo nie czuc ani nie slychac predkości. 250 jeszcze nie jechałem ale zamierzam sprawdzic. Dla mnie za cicho pracuje, 211 koni powinno jakoś lekko brzmiec.
~waldemar@inkom.com.pl
Coupe 3.2 265KM 195kW
System dźwięku Bang & Olufsen - 14 głośników w tym 10 ze wzmiacniaczami i świetny system ustawiania dźwięku GALA (reguluje dźwięk w zależności od ogłosów z zewnątrz) skutecznie wspomagą i tak doskonałe wyciszenie.
~Tomasz
Coupe 3.2 265KM 195kW
Przy normalnej miejskiej jeździe silnik delikatnie mruczy, ale przy 4 - 6 tys obrotów już warczy :) Minusem są szyby bezramkowe, które dają dodatkowy szum powietrza przy jeździe na autostradzie.
~Daniel
Coupe 3.0 TDI 240KM 177kW
super. silnika wogole nie slychac. nic nie swiszcze nawet na wiekszych predkosciach mimoze ze okna sa bez ramek. pozostaje tylko rozkoszowac sie systemem audio bang&olufsen
~Kajetan
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Tu należy zwrócić uwagę na fakt braku uszczelek i ramek w oknach przednich drzwi, po przekroczeniu 140 km/h opływ powietrza staję się dość głośny, wówczas pomoże B&O ;)
~Michał M.
Coupe 2.0 TFSI 211KM 155kW
Jak na drzwi bezramkowe przystało, lekko szumi przy większych prędkościach. Za to przy dość głośnym słuchaniu muzyki nie słychać jej za bardzo na zewnątrz.
~Andrzej
Coupe 1.8 TFSI 170KM 125kW
Jest aż zbyt cicho, polecam wydech od S5 żeby było słychać jak silnik chodzi. Nie zmienia to faktu że słychać wydech a nie silnik
~Seba
Coupe 2.0 TDI 170KM 125kW
Też nie ma się do czego przyczepić choć szyby są bez ramki jest ok
~Przemo
Coupe 2.0 TDI 170KM 125kW