Lista ocen Audi A5 II (12) - Karoseria

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skalu
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Samochód pod względem bryły jest piekny. Wcześniej miałem poprzednika który do dzisiaj wykręca głowy na ulicach. Auto spasowane solidnie, żadnych szpar czy różnic w szparach. Jedynym minusem są bezbramkowe drzwi które na wybojach potrafią wydać nieprzyjemny dźwięk. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
~Engel
Coupe 2.0 TDI 190KM 140kW
bez konkurencyjna sylwetka. Przypomina linie kobiety patrząc zarówno z przodu jak i z góry - pięknie taliowane - jednocześnie ma to coś... co przyciąga uwagę. Moja opinia - brak w tej klasie u konkurentów czegoś co by zbliżyło się do tego kształtu. Do tej pory - pomimo 2 lat przyciąga wzrok.
~Cortes
Sportback Facelifting 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Ładna … rysy jeszcze nie widziałem a oglądałem wnikliwie więc chyba musi być w miarę ok ten lakier … Mazda była taka jakby ja dzieciak pomalował kredkami świecowymi bo przejechałeś paznokciem mocniej i rysa gotowa.
~Waldemar
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Każde auto nudzi mi się po max 3 miesiącach, ale to użytkuję już 30 miesięcy i uważam design za extra. W ostatnich miesiącach jedynie nowy AMG GT 43 spodobał mi się zdecydowanie bardziej, ale co z tego skoro nie ma wersji diesel :))
~MOBY
S5 Sportback 3.0 TFSI 354KM 260kW
Piękny samochód o niebanalnej linii. W kolorze DAYTONA GREY prezentuje się jak milion dolarów. I nie wyobrażam sobie innej wersji niż Sportback. Nagłośnienie B&O gra nieco gorzej niż w Audi Q7.
~Patrizio017
Sportback 2.0 TDI 190KM 140kW
Uważam, że linia w ogóle się nie zestarzała i wygląda pięknie. Nadwozie idealnie spasowane.
~Kacper
Sportback 3.0 TDI 286KM 210kW
Piękna linia. Spasowanie. Bezbramkowe szyby w drzwiach. Piękne auto. Będzie się ładnie starzeć.
~Mike
Sportback Facelifting 2.0 40 TFSI 204KM 150kW
Nie mam uwag. Wydaje się, że lakier jest porządny ale żeby stwierdzić na 100% potrzeba kilku lat.
~MARUNIO
Sportback 1.4 TFSI 150KM 110kW
miałem obiekcje ale zaczyna mi się podobać coraz bardziej, kiedyś nie zwracałem uwagi na te samochody
Dziennik kosztów dla Audi A5 II
9,5
~kornik
Sportback 2.0 TFSI 190KM 140kW
Wygląd robi wrażenie. Ponad rok i cały czas lubię popatrzeć.