Lista ocen Audi A6 C4 Avant (54) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Pomimo zakupu ze sprawdzonego źródła (polecany znajomy, samochód którym jeździł 2 lata), dokładnego sprawdzenia przez zaprzyjaźnionego mechanika, po półtora roku wychodzi, że w samochód należy zainwestować lekko licząc 10 tys., czyli tyle, ile teraz jest wart. Po kolei (z robocizną): Rozrząd, sprzęgło wiskotyczne, wakupompa - 2500 zł, sprzęgło z dwumasą - 3000 zł, reflektory - 1800 zł, ogarnięcie elektryki i pomniejszych usterek - 1000 zł,...
~alpacino@amorki.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
zdecydowanie u mnie to przeguby na 4 lata jazdy wymieniałem je trzykrotnie. nie wiem czy to duzo czy mało ale przyjałem że nieco za często. i teraz w zimę strzelił mi coś silniczek od klapy nawiewu bo tak test klimy mi pokazał wiec trzeba to zrobić. Tak naprawdę kłopot miałem przy przepaleniu ksenonów bo miałem jak się okazało starej generacji i zakłądanie nowych przetwornic i przeróbka były kosztem rzędu 600 pln (ale nie made in china tylko...
~Rafaello
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Samochód nigdy nie był holowany ani nie wylądował na lawecie. A tak poza tym ale to raczej eksploatacja przez 250tys 11 lat użytkowania: silnik dmuchawy 180zł, koło pasowe 460zł + napinacz 230zł, amory przód 200zł szt, maglownica używana 150zł, wysprzęglik 100zł. Więcej grzechów nie pamiętam.
~cyborgo@o2.pl
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
W grubszych sprawach auto zdecydowanie potwierdza swoją renomę niezawodnego; naprawy związane ze zużyciem [wiek] i eksploatacją - nie zaskakują, auto zawsze daje info w postaci objawów, sygnalizując i dając czas na interwencję
~goncik
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Miałem 3 usterki, ale raczej to były usterki poprzedniego właściciela: natychmiastowa wymiana wahacza przedniego, górnego. Wymiana przegubu tylnego i jakiejś 1 części, której zamiennika nie znalazłem - oryginał trzeba było kupić
~Przemek83
Avant 2.0 16V 140KM 103kW
Jak na razie zawsze dojechałem do celu i wróciłem. Na tablicy rozdzielczej pali mi się kontrolka (nie zawsze) czerwona, ale prawdopodobnie jest to wina czujnika klocków hamulcowych. ABS i inne systemy działają bez zarzutów.
~Benek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
nigdy nie mialem powaznych usterek jednak przy zakupie nie nalezy sugerowac sie cena a stanem faktycznym.ja kupilem auto osobiscie od starszego niemca z ksiazka serwisowa,zaplacilem drogo ale teraz mam spokoj na dlugi czas
~slawko84
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Nagrzewnica ( nowa 130 + 3godz roboty bardzo łatwo samemu) Czujnik Halla za lewą głowicą ( po prostu po awarii i zgaszeniu nie odpali. Wskazówka obr. nie rusza się przy kręceniu rozrusznikiem.
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Jeżeli kupi się auto z pewnej ręki i poprzedni właściciele dbali o samochód to ok . Ale niestety jak ktoś nie dbał to się później mści. Wszystko ma swoją wytrzymałość. A TDI potrafi dziure w portfelu zrobić.
~TMEA
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Nie było żadnej poważnej naprawy. Samochód ma dużo najechane ale nic nie wymieniałem poważnego. Samochód nie był szanowany przez poprzedniego właściciela ale działa super.
Audi A6 C4 Avant