Lista ocen Audi A6 C4 Avant (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawko84
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Bije na głowę dużo nowsze konstrukcje za 12 - 15 tyś można kupić fajny egzemplarz o komforcie 10 letniego auta z super napędem a przy tym bardzo taniego w utrzymaniu. Jak ktoś kupi z 5 tyś niech nie płacze że auto się sypie jak po 3 wypadkach i 1.2mln km przejechane. Przy 500 tys km jest jak nowe ( prawie bo 20 lat tez robi swoje)
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Auta trzymają cenę i czasami są więcej warte jak generacja wyżej (C5) w przypadku 2.5 TDI na pewno tak jest. Dałbym 5 ale ceny części zamiennych są zbyt wysokie jak na tak wiekowe auto. W przypadku Quattro dochodzi jeszcze tylne zawieszenie. Proponuję sprawdzić ceny części przed zakupem takiego auta, niektóre zaskakują.
~AK
Avant 2.8 V6 quattro 174KM 128kW
Za takie pieniądze auto klasy na prawdę wysokiej. Lepiej kupić audi c4 niż BMW 3 5 lub 7. Większość od \"karków\" - amatorów wieś-tjuningu, którzy pucują samochód codziennie, a co dwa dni kasują błędy komputera zamiast naprawiać. Albo z przekręconym licznikiem i na ceramizerach bądź innych uszczelniaczach.
~Rafaello
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Jakość samochodów z tych lat staje się legendą, widać że to przebieg nie robi na tym modelu większego znaczenia. Materiały są trwałe , mam wszystko co potrzebuję el. szyby, grzane siedzenia, klimatronik, mocny i trwały silnik. W 209 roku dałem za niego 16 500zł, z przebiegiem 210tys, ale było warto!
~AudiQuattro
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Samochod z silnikiem 2.5 TDI (AEL) 140km i napedem quattro kosztuje i to nie malo, za dobre rzeczy trzeba zaplacic. U naszych sasiadow bez 4 tys EUR nie podchodz a u nas jak to u nas , szczura kupisz za 10 tys zl , ale na przyzwoity egzeplarz minimum 15 tys zloty trzeba szykowac.
~TMEA
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Jakość starych Audi jest nie do opisania a ceny nawet około 15000zł to nic w porównaniu z tym co dostajemy. Nowsze samochody mogą się schować. Ceny części tanie (choć nie wszystkie). Radzę kupować tylko te najdroższe modele bo mamy większą pewność że było dbane o nie.
~komin
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Samochody trzymają swoją cenę szczególnie 140 konne diesle za które trzeba dać 15.000tys żeby nim jeszcze pojeździć. Trudno niestety o bezwypadkowe egzemplarze z przyzwoitym przebiegiem (realnym). Ale jak już się znajdzie dobre auto odwdzięczy się ono bezawaryjnością.
~Radek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Rozumiem że w samochód po zakupie trzeba włożyć sporo pieniędzy, żeby doprowadzić go do stanu używalności. Ale dlaczego koszty mają sięgnąć kilkunastu tysięcy, dla samochodu o wartości (teraz) około 10 tys. dla polecanego, sprawdzanego i \"z pewnego źródła\" egzemplarza?
~Kacper
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Za taka cene tak duze auto i moze nie super niezawodne - ale tanie w naprawie. Moze Camry czy Lexus jest bardziej niezawodne ale ma spalanie 12-15ltr/100. Polecam rocznik 1994 do 1997 - TDI, 2,5ltr jest wiecej ale wybierac bez pompowtryskiwaczy (te bardziej usterkowe).
~przemo
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
moje auto bylo bardzo drogie jak na takiego rupcia i troche sie go naszukalem. ale trudno znalezc 4x4 w takim gabarycie w dieslu z klima. jakas alternatywa jest troche mniejszy i troche drozszy passat B5/B5G 4motion (tam tez siedzi torsen)
Audi A6 C4 Avant