Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI 140KM 103kW 1994-1997 (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertry@interia.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
trochę twarde i tłucze na dziurach ale to kombi więc może dla tego jest twardsze niż w B4 ale ogólnie to bardzo przyjemnie sie to auto prowadzi w szczególności po polskich drogach gdzie nawet czogł mozna rozwalic. Wiadomo na tych drogach zadne zawieszenie wiele nie wytrzyma ale jesli chodzi o komfort jazdy to całkiem pryzjemnie ponieważ dobrze trzyma się drogi
~alpacino@amorki.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
nie ma co się czepiać, oczywiście gdy jadę BMW 7 (E 38) z kolegą to komfort i reakcja na nierówności zdecydowanie na korzyść BMW ale to jednak inna klasa aut. Natomiast obiektywnie trzymanie się drogi naprawdę ok i proste w serwisowaniu dolny wachacz np. to jak kość udowa dużej krowy a nie jakies aluminiowe wynalazki jak w nowszej generacji.
~Łukasz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Na równych nawierzchniach przy oponach 16' 225 (auto 80% jeździ w Danii :-) ) prowadzi sie super (AVANT) na polskich tradycyjnych "falowych autostradach" to poprostu katapulta... Optymalnym rozwiązaniem jest 16" 205. Generalnie zawieszenie jest trwałe i pozwala wykorzystać potencjał układu napędowego.
~Rafaello
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Zawieszenie proste jak budowa cepa. Ale trzeba pamiętać że auto jest trochę podsterowne ze względu na ciężki silnik zawieszony przed przednią osią, więc na zakrętach trzeba uważać.
~Paweł
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Dobrze sie prowadzi ale niedługo pora na przednie zawieszenie,nic dziwnego wkońcu auto ma swoje lata i jezdzi po polskich drogach\'\'Całe szczęście że są tanie części
~uki lukmal27@wp.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
NIE STETY MAM FABRYCZNE SPORTOWE SPRĘŻYNY I NA NASZE DROGI SIĘ NIE NA DAJE. JEŻDZIŁEM PO NIEMCZECH I JES BAJKA.W POLSCE JAK JEST FAJNY ASFALT TO TRZYMA EXTRA ALE I TAK PLANÓJE ZMIANE
~rzutek
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Jak dla mnie mógłby być trochę bardziej miękki, w końcu jest to duże auto. Raczej trwałe, narazie musiałem wymienić jeden element, jakieś gumki na przedniej osi.
~ttalbierz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Komfortowe resorowanie, dobrze pracująca pompa wspomagania, niedrogie części jak w przypadku aluminiowego zawieszenia w A4 to same atuty A6-C4. Naprwde wygodne auto.
~Matwiejczyk
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Tutaj to tak jest super jezeli chodzi o wytrzymalos. Ja mam utwardzona i obnizona wersje prowadzi sie wysmienicie w zakretach ale na dziurach to katastrofa.
~Matwiej
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Mam sportowe zawieszenie wiec troszke trzesie ale komfort jazdy jest i tak wiekszy niz w wiekszosci aut.Trzyma sie drogi jak przyklejony
Audi A6 C4 Avant