Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI 140KM 103kW 1994-1997 (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alpacino@amorki.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
tutaj jedyny minus to głośnosć nadmuchu ale kto jechał ten wie że skutecznosć jest więcej niż bardzo dobra czy to klimy czy ogrzewania a znajomy który ze mną jechał skwitował to tak \"super czuje sie jakbym leciał boeningiem\". nie jest to warkot a zwyczajny \"dmuch\" powietrza słychać.
~Rafaello
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
W lato chłodzi jak należy - wydajna klimatyzacja. W zimie szybko się nagrzewa dzięki elektrycznej, fabrycznej "farelce" o mocy 600w wbudowanej w nagrzewnicę. Czasem klimatronik płata figle, przeważnie wystarczy przelutować zimne luty.
~Ryszard prycho@wp.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
klimatronik - swietny! Choc troche sie wystraszylem na poczatku, gdy przy niskich temp. nie chciała sie załączyc klima, by odparowac szyby - ale doczytalem, ze przy klimatroniku - autiomatycznei wyłącza się przy niskich temperaturach
~robertry@interia.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
klimatronik działa całkiem dobrze chłodzenie i nagrzewanie w poządku ustawiam temperature i po wcisnieciu AUTO samo się reguluje by ja uzyskać. Pełno nawiewów sprawia że dosyc dobrze to wszystko działa
~SŁAWEK
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
TRAGEDIA, UCZULAM LUDZI KTURZY LUBIĄ CISZE I SPOKUJ W ŚRODKU NI EIWM CZY WE WSZYSTKICH AUDI TAK JEST ALE MOJA DMÓCHAWA CHODZI JAK CZOŁG ZAJEBIŚCIE MNIE TO DRAŻNI . GRZEJE I MROZI OK.
~Łukasz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Climatronik w AUDI to naprawdę super sprawa. Bajecznie prosty w obsłudze i skuteczny. Jedynie przy zwiększonej wentylacji nawiewy trochę hałasują...
~komin
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Dobrze chłodzi, dobrze grzeje - choć diesel potrzebuje trochę zanim złapie temperaturę to mimo to i tak jest ciepło jak saunie.
~Matwiej
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Spoczko tyl i przod nawiew.Tylko jak jade 220 to zaczyna mi z nawiewu walic zimnym powietrzem ale tylko na nogi
~henry76
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Wydajna klimatyzacja, dobrze grzeje także w zimę dzięki elektrycznej \"farelce\" przy nagrzewnicy.
~Rafał warm-mazur.
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Dość dobrze dmucha zarówno ciepłym jak i zimnym, choć ostatnio klima coś mi szwankuje.
Audi A6 C4 Avant