Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW 1995-1997 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafael
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Szukalem tego modelu poltora roku z pelnym wyposarzeniem.System Bose wraz ze zmieniarka plyt CD oraz wbudowanym Soobwooferem w boczek naprawde robi dzwiekowe wrazenie nic nie trzeba dodawac.Wyposazenie zupelnie pelne wraz ze skorami recaro pikabelo.Przebieg 100% oryginal.Naprawde ciezko o zadbany model, ale uwierzcie mi, ze warto szukac.Ja znalazlem mimo kilku malych usterem typu zardzewialy blotnik czy tez cieknaca skrzynia.Wloze w niego kase...
~Piotr
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Kupiłem za drobniaki auto zapuszczone. Z początku masa hajsu poszła na doprowadzenie jej do ładu, głównie zawieszenie i układ hamulcowy. Od tamtej pory auto jeździło jak przecinak. Czasem w zimie na weekendy zmieniałem kapcie na letnie żeby poświrować. Pod górkę na letnich na zaśnieżonej drodze ruszała. Po zrobieniu zawieszenia kierowanie dość precyzyjne, jednak w ogólnym odczuciu gumowate i zbyt silne wspomaganie. Tak, kupiłbym taką sztukę...
~Kamil
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Auto jak na swój wiek trzyma się świetnie. silnik nie sprawia żadnych problemów, skrzynia i napęd też, nic nie cieknie, ładnie zapala w zimę i nie dymi mimo sporego przebiegu, spalanie jak na 4x4 i 1700kg chyba normalne.Jedyne co dokucza to przepalone żarówki licznika. Zawieszenie Kayaba polecam, zrobiłem 70 tys bez jakichkolwiek wymian
~rekinek80
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Szkoda że takich samochodów się dziś już nie produkuje to ostatnie prawdziwe dopracowane Audi. Pancerne zawieszenie, długowieczny niezawodny silnik, niewiarygodnie niskie spalanie. Jeśli komuś nie przeszkadza nieco już starodawny wygląd będzie na pewno zadowolony pod warunkiem że znajdzie zadbany egzemplarz których zostało już niewiele.
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Model można uznać za udany choćby ze względu na zawieszenie, które w porównaniu z C5 jest pancerne. Auto mogę polecić każdemu . warunek znaleźć zadbany egzemplarz, nie szukać okazji bo to później kosztuje. TDI dla tych co diesla potrzebują, bo bułki do sklepu polecam Fiata pande :P
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Jedno z ostatnich tak dobrze wykonanych Audi w dodatku z tak nie zawodnym silnikiem polecam również wersje z benzyniakami oczywiście.Szkoda ze juz tak stare i trudno o egzemplarz bez wypadkowy mi sie akurat taki trafi za co dziękować.
~przemo
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
spodziewalem sie wiecej po tym samochodzie. myslalem ze bedzie szybszy i tanszy w eksploatacji. na liczniku mam 280ty. zrobilem z tego 35ty.
~klakier
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Super Auto z bardzo prostym silnikiem i zawieszeniem tanie w eksploatacji pojemne i szybkie
Audi A6 C4 Avant