Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW 1995-1997 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Mam 210 wzrostu i czuje się wyśmienicie faktem jest to ze mam przedłużane szyny w fotelu ale z nich nie korzystam z tego dodatku jedyne co mnie denerwuje to za krótkie oparcie fotela które wbija mi się w łopatki czasami (fotele recaro obszyte skórą) pasażerowie mają za mną dość wygodnie
~Rafael
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
mam 188 cm i dla mnie doskonale, ale slyszalem ze ludzie ktorzy wsiadaja i maja po 2 metry wzrostu nie narzekali na ilosc miejsca z przodu, a z tyly tez poczujesz sie komfortowo, dla wszystkich miejsca sie znajdzie.
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Wszyscy w aucie bez problemów powinni przejechać sporą trasę bez jakichś ścisków i problemów. z przodu miejsca w zupełności wystarcza , z tyłu jak zawsze trochę gorzej ale znacznie lepiej jak w A4 :P .
~przemo
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
miejsca pod dostatkiem. pozycja za kierownica troche za wysoka. pomimo roznych ustawien fotela jakos nie moge wygodnie dluzej wysiedziec (mam te lepsze fotele z boczkami i wysuwanymi spodami)
~goncik
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Rewelacja, raz jechałem Audi A8 i tam było więcej miejsca, ale to inna klasa. Miejsce dla kierowcy i pasażera jest dużo. Zimnego łokcja wel ekierki ciężko zrobić bo drzwi dość daleko od kierowcy :)
~Piotr
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Objeździłem nią chorwację z Żoną i dwójką dzieci. Dało się pomieścić. Auto mega pakowne :)
~rekinek80
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Nikt nie powinien narzekać na brak miejsca.
Audi A6 C4 Avant