Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW 1995-1997 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Auta trzymają cenę i czasami są więcej warte jak generacja wyżej (C5) w przypadku 2.5 TDI na pewno tak jest. Dałbym 5 ale ceny części zamiennych są zbyt wysokie jak na tak wiekowe auto. W przypadku Quattro dochodzi jeszcze tylne zawieszenie. Proponuję sprawdzić ceny części przed zakupem takiego auta, niektóre zaskakują.
~przemo
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
moje auto bylo bardzo drogie jak na takiego rupcia i troche sie go naszukalem. ale trudno znalezc 4x4 w takim gabarycie w dieslu z klima. jakas alternatywa jest troche mniejszy i troche drozszy passat B5/B5G 4motion (tam tez siedzi torsen)
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Jak dla mnie Auto warte każdej złotówki.Osobiście myślę ze mojego skarbu nigdy nie oddam i prędzej padnie z przebiegu niż komuś ją sprzedam jest to auto z którym łączy mnie nadzwyczajna więź.Po za tym jak to mówią ,,grosz do grosza i będzie audiosza\"
~Rafael
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Jak auto zadbane w miare nie mowie tu o rewelacji bo zawsze cos trzeba zrobic, ale w takim aucie jak cos robie to kupuje pozadne czesci i smigam dozywotnio auto nie do zdarcia, warte KAZDEJ kasy.
~Piotr
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Byłem mega zadowolony z tego auta. Psuły się pierdoły nie wpływające na całokształt. No i duuużo tego zostało po poprzednim właścicielu.
~rekinek80
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Samochód mimo wieku nadal dobrze trzyma swoją cenę ale jest wart wydanych pieniędzy.
~goncik
Auto trzyma cenę
~Andrzej
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
nic lepszego w tej cenie
Audi A6 C4 Avant