Lista ocen Audi A6 C4 (127) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 162 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Pomimo zakupu ze sprawdzonego źródła (polecany znajomy, samochód którym jeździł 2 lata), dokładnego sprawdzenia przez zaprzyjaźnionego mechanika, po półtora roku wychodzi, że w samochód należy zainwestować lekko licząc 10 tys., czyli tyle, ile teraz jest wart. Po kolei (z robocizną): Rozrząd, sprzęgło wiskotyczne, wakupompa - 2500 zł, sprzęgło z dwumasą - 3000 zł, reflektory - 1800 zł, ogarnięcie elektryki i pomniejszych usterek - 1000 zł,...
~alpacino@amorki.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
zdecydowanie u mnie to przeguby na 4 lata jazdy wymieniałem je trzykrotnie. nie wiem czy to duzo czy mało ale przyjałem że nieco za często. i teraz w zimę strzelił mi coś silniczek od klapy nawiewu bo tak test klimy mi pokazał wiec trzeba to zrobić. Tak naprawdę kłopot miałem przy przepaleniu ksenonów bo miałem jak się okazało starej generacji i zakłądanie nowych przetwornic i przeróbka były kosztem rzędu 600 pln (ale nie made in china tylko...
~djeremi
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jak już wspomniałem trafiłem na kota w worku. Samochód od niemal samego początku sprawiał problemy. Zaczęło się od wadliwego przepływomierza, którego nauczyłem się na szybko naprawiać, żeby tylko auto jeździło, zdarzyło się nawet że stwardniała uszczelka przy chłodniczce oleju no i olej zaczął lecieć ciurkiem, potem rozrusznik odmówił posłuszeństwa a to wszystko w ciągu dwóch tygodni. Po prostu znienawidziłem moje auto.
~Piotr z Gdyni
Sedan 2.8 V6 quattro 174KM 128kW
spalanie oleju,wycieki i komputer czasem okłamuje,na gazie czasem nie trzyma obrotów,ale to pewnie wina tego ze mam zwykły gaz,ale tak ogólnie autko z tego roku przebija elegancją,wygodą,wyposażeniem aut nowych, polecam gorąco te autko osobą które dużo podróżują w długie trasy,gdyż tym autem nie sposób czuć zmęczenie jazdą.
~Rafaello
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Samochód nigdy nie był holowany ani nie wylądował na lawecie. A tak poza tym ale to raczej eksploatacja przez 250tys 11 lat użytkowania: silnik dmuchawy 180zł, koło pasowe 460zł + napinacz 230zł, amory przód 200zł szt, maglownica używana 150zł, wysprzęglik 100zł. Więcej grzechów nie pamiętam.
~B@rteK!
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
3 poważne usterki z jakimi kupiłem samochód: klimatyzacja - opis powyzej abs - wysiadła pompa więc ją odłączyłem i nie mam przekładnia kierownicza - regeneracja ponad 1000 zł sparciały gumy i trzeba było wymieniać alternator wysiadł - regeneracja 300 zł Fura zawsze pali od kopa, nawet przy minus 20C
~Adrian
Sedan 2.0 101KM 74kW
Jeżeli się dba to nie występują. Nie trzeba kupować najdroższych części dostępnych na rynku, wystarczą zamienniki. C4 lubi kiedy wymienia się części na czas. Wtedy odwdzięcza się bezawaryjnością na poziomie Mercedesa beczki.
~ORACULUM
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Wszystkie usterki w moim samochodzie wynikały z niedbalstwa poprzednich właścicieli, którzy przy sprzedaży opisywali się jako fanatycy marki audi a jedyną rzeczą o jaka ich interesowała to wymiana blendy na tylnej klapie.
~cyborgo@o2.pl
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
W grubszych sprawach auto zdecydowanie potwierdza swoją renomę niezawodnego; naprawy związane ze zużyciem [wiek] i eksploatacją - nie zaskakują, auto zawsze daje info w postaci objawów, sygnalizując i dając czas na interwencję
Dziennik kosztów dla Audi A6 C4
7,1
12,4
12,9
~goncik
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Miałem 3 usterki, ale raczej to były usterki poprzedniego właściciela: natychmiastowa wymiana wahacza przedniego, górnego. Wymiana przegubu tylnego i jakiejś 1 części, której zamiennika nie znalazłem - oryginał trzeba było kupić