Lista ocen Audi A6 C4 (137) - Widoczność

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertry@interia.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
KOMBI trzeba umiec tym jechać na drodze nie odczuwa się tych prawie 5m ale prakowanie i jazda po miescie nie wprawionym w jezdzie daje trochę do myslenia widoczność do tyłu patrząc przez ramię nie zaciekawa trzeba dojsc do wprawy. Dziwnym wynalazkiem jest dla mnie mniejsze prawe lusterko ale juz się przyzwycziłem. Troche trzeba nim pojezdzić by sie do wszystiego przyzwyczaić szczególnie przy parkowaniach bo w jezdzie nie sprawia problemów
~Radek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Wysocie zagłówki tylnej kanapy, szczególnie środkowy, niemożliwe do opuszczenia, tak jak jest to w nowszych konstrukcjach, ograniczają widoczność w lusterku wstecznym, szczególnie przy cofaniu. Lusterka boczne - da się przyzwyczaić, ale prawe, po przesiadce z Fiesty, było po prostu stresujące swoją małą wielkością.
~ttalbierz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Duże przestrzenie panujace we wnętrzu auta powodują szczególnie zimą szybkie parowanie szyb ale na szczęście mam w wyposarzeniu klime która doskonale radzi sobie z tą drobną wadą. Poza tym nie rozumiem podejścia konstruktorów? Dlaczego lusterko od pasażera jest mniejsze jak VW. To jest w końcu auto z wyższej półki!!!
~Ryszard prycho@wp.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
no niestety, to już moje 8-e auto, prawko mam od 1989 roku (18 lat) , poprzedni oteż miałem kombika merca 124 TE - i nie zdarzaja mi się wpadki..A tu - przy cofaniu, lewa stroną drasnąłem sobie bok od strony kierowcy - kiepsko widać w tył lewą stronę pzy odwróceniu głowy (zwłąszcza zgłówki) :(
~TMEA
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Widoczność z każdego miejsca jest świetna. Jestem wysoki więc problemów nie mam. Jedyny minus to bardzo długa maska i końca nie widać dlatego przy parkowaniu trzeba wyczuć trochę gdzie jest koniec maski i koniec tyłu.
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Auto jest duże ale proste w parkowaniu dzięki dużym szybom i prostym kształcie bez dziwnych wypuszczeń zderzaków itp. minus małe prawe lusterko,pozytywnie zaskoczyło mnie oświetlenie pomimo soczewki.
~djeremi
Sedan 2.0 115KM 85kW
Z przodu niemal wszystko widać, po bokach wystają nadkola, szczególnie tylne no i trzeba na nie zwracać dużą uwagę jak parkujemy w ciasnym miejscu. Długości tyłu trzeba się nauczyć na pamięć.
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Nie ma co się dużo przyczepić i z tyłu i s przodu widoczność wręcz zadowalającą co przydaje się podczas parkowania tym potworem:P. Jedyny minus to jakieś małe lusterko od strony pasażera
~piotrbo
Sedan 2.0 115KM 85kW
Oszklenie auta pozwala kierowcy zobaczyc praktycznie wszystko co sie dzieje w kolo, jedynie do gory (stojac na swiatlach nie widac lamp zawieszonych nad jezdnia), do tylu trzeba sie nauczyc dlugosci auta.
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
nie jest najgorzej ale zawsze mogłoby być lepiej, do przodu wszystko w porządku ale do tyłu czasami jest ciężko, trzeba pomyśleć nad jakimiś czujnikami parkowania bo ciężko jest wyczuć ten samochód