Lista ocen Audi A6 C4 (32)

3,6
~ORACULUM
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Oceniam to auto na 4. Dobre auto do sprawnego poruszania się.
~TMEA
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Znakomity samochód, nadwozie ocynkowane, części zamienne nawet bardzo dobrej jakości tanie, znakomite wyciszenie silnika, wygodny, duży i naprawdę świetny samochód. Jeśli komuś nie przeszkadza spalanie niech szuka i się cieszy niezawodnością i komfortem lepszym niż większość nowszych samochodów w tej cenie
~adriankucharski@tlen.pl
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
to bardzo dobry i wygodny samochód, zadowoli każdego, mało awaryjny szybki i ładny, polecam
~KUL@
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Auto posiadam już 2 latka i sprawdza się doskonale na krótkie i dalekie trasy, silniczek elastyczny, troszkę ssący, ale coś za coś, komfort doskonały, wykończenie materiałowe na naprawdę wysokim poziomie, jeśli ktoś szuka auta w którym liczy się zrelaksowanie podczas zjazdy i pełny komfort za nie dużą cenę to tylko nasze audi.
4,1
~Martin_()()()()
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Prawie doskonale - ale niema samochodów idealnych (poza wyjątkami :D:D:D )
~athlon
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Silnik cichy, mocny, elastyczny, fajnie mruczy i bierze malutko oleju chyba że bardzo przesadzimy z gazem w podłodze. (Silnik)
~KURDOLF
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Bardzo udany model duży i wygodny fajny wóz a jeszcze nie jeden się za nim obejrzy tylko silnik 2,8 5v 193 km byłby lepszym rozwiązaniem niż 2,6
~*****
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
mi sie bardzo podoba, srebrny metalic, 16" alufelgi ! niema takiej osoby ktora by sie nie obejrzala jak go wypucuje, czyli zawsze!
~Tommy
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Wspaniały, duzy, superwygodny i trwały samochód. Jakośc wykonania wzorowa.
~Dźwiad
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
piątki nie dam ,ale tak 4+. Ponieważ dużo pali i jest kosztowny w utrzymaniu ogólnie.Myślę jednak ,że jest to jeden z najlepszych modeli Audi jaki kiedykolwiek wyszedł:)na dłuższą trasę tylko A6:))komfort nieporównywalny:)polecam klimę - nasz klimat tego wymaga:)tu albo jest Zimno przez większość roku ,albo gorąco przez 2 miechy w roku:)),ale taki klimat:)