Lista ocen Audi A6 C4 (17)

~Rafal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Kupilem to Audi jak mial 234000 przebiegu.Teraz ma juz 400000 tys i totalnie zadnych probllemow z turbina wtryskiwaczami czy tez pompa.Rewelacja, moze trafilem :).Jedynie co to eksploatacja jak swiece zarowe na tym nie oszczedzac oraz wszystko to co trzeba oleje plyny i filtry tego pilnuje jak oka w glowie i jak widac odwdziecza sie.przy przebiegu 370000 tys zmienilem olej na mineralny. (Silnik)
~Kacper
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Ma ducha, elegancki design i prestiż. Zapewne jest to wliczone w cene ale przy uzywanym aucie jest to cena niska. POLECAM !!!
2,2
~Marcin
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
rdzewieje strasznie karoseria bardzo słabo ocynkowana
~Przemek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
auto doskonale , bardzo tanie w codziennej eksploatacji, mam dobre porownanie co do tego poniewaz przed audi posiadalem 5 lat honde civic z 98r,
4,1
~Paweł białego A6
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
dobrze sie trzyma drogi nawet w ciasnych zakretach (Układ jezdny)
~BLOB
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Minusy???? Jakie ??? Może brak mocy tak ze 20k/m ale na dany moment w korkach i jeździe max 50k/h to jakoś nie brakuje. Nic nie pęka nic nie stuka troszki siompi rzy filterku do oliwy, ale to przez zakręcającego. (Silnik)
~pit
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik jest rewelacyjny, trochę za słaby jak na taki duży samochód,trzeba się na ruszać lewarkiem by go rozpędzić. Auto dla osób ceniących komfort a nie osiągi. (Silnik)
~arko
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
na oko 6-7 literków...w sumie dokładnie nie sprawdzałem... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~rosa
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
pracuje cicho uwagi można mieć do pracy na postoju ogólnie ok (Silnik)
~http://myjnia-tomar.dzs.pl/