Lista ocen Audi A6 C4 S6 Avant (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~071S6
S6 Avant 4.2 V8 290KM 213kW
Jest to samochód w którym można się zakochac. Objeżdża nie jedną nową furę, napęd quattro buda w Avancie sprawiają, że ten samochód może nie tylko latac w okolicach 280km/h(mój ma zdjęty kaganiec) ale również pojechac w super komforcie w góry z całą rodziną i nie martwic się pogodą- \"czy śnieg spadnie\". Mój egzemplarz jest dośc bogaty, z ważniejszych:pełny zestaw rolet(bag + tył) skórę,elektryke siedzen, grzany przód + tył, tel w...
~Kris
S6 Avant 4.2 V8 290KM 213kW
Dobry samochód. Napęd na 4 koła rekompensuje lekkie stuki zawieszenia i twardość. Jak każdy samochód psuć się musi i się psuje ale ja nie należę do osób z lekką nogą. Powiem tak gdyby bmw 7 po 1997 miało napęd na 4 to pewnie bym się przerzucił. Ale póki co to bmw ma brak napędu więc zostaje następny w kolejce S6 PLUS lub RS ale to inna bajka ... trochę droższa. Tak nawiasem mówiąc to miałem kiedyś AUDI 200 20V i uwierzcie mi mało jest TAKICH...
~pitulajg@go2.pl
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
bardzo polecam ten samochod, auto jest niezawodne i wbrew opinii dosc tanie w eksploatacji (posiada sekwencyjna instalacje gazowa) co w niczym nie przeszkadza i nie zmniejsza jego osiagów, wnetrze nawet dzisiaj robi wrazenie, naprawde nietypowy i robiacy wrazenie samochod za niewielkie pieniadze
~Bartek
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
auto uciążliwe na codzień w korkach tragedia, zatłoczone miasto z parkingami jak dla wózka golfowego jest jej wrogiem. Wieczorem i nocą super krążownik gdzie daje wiele przyjemności z jazdy no chyba że wjedzie się na dziurawą nawierzchnię to czar szybko pryska
~kamillo-gubin
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Super auto dla ludzi którzy dużo jeżdzą, a nudzi ich klekot diesla i lubią się szybko przemieszczać. Auto zdecydowanie wymaga zasobnego portfela tzn. przy normlanej eksploatacji na poziomie 30 000km rocznie na eksploatacje nie wliczając kosztów paliwa potrzebujemy około 3500zł.
~Tom
S6 Avant 4.2 V8 290KM 213kW
Wspaniałe auto, nie tanie w utrzymaniu ale dajace duuuużo przyjemności. Mam go juz ponad 5 lat i postaram sie pociągnąć jeszcze drugie tyle...Warunek jeden: lac Pb 98 i nie robić z niego przyczepy campingowej tzn. nie montować gazu!!!
~cila3
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Wątpie czy istnieje lepszy samochód o takich właściwościach jezdnych i do tego kombi w tej cenie. Zawieszenie mniej wadliwe niż w modelach c5 i dużo tańsze.
~cila2@vp.pl
~xyz
S6 Avant 4.2 V8 290KM 213kW
Dla mniej wprawnych kierowców jest bardzo niebezpieczny. Brutalna siła, żadnych pomocników. Niesamowity samochód.
~Master
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Audi S6 2.2 turbo. Nie znajdziesz drugiej takiej rakiety która z powodzeniem może pełnc funkcję samochodu na codzień.
Audi A6 C4 S6 Avant