Lista ocen Audi A6 C4 S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW 1994-1997 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
mało usterek, padły elektrycznie składane lusterka, jak w większości audi musiałem wymienić zbiornik wyrównawczy chłodnicy gdyż popękał krociec, wymiana DV, wymiana rur od dolotu, wymiana fajki od cewki, spaliła się lampka w desce rozdzielczej, często wybijają się końcówki drążka kierowniczego, słabym punktem są górne łożyska mcphersona
~cila3
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Mały wyciek z pompy wspomagania. Awaria składania się i podgrzewania lusterek. Po wymianie kompletnego zawieszenia musiałem wymienić przednie wahacze odradzam zamienniki nie wytrzymują za długo na naszych drogach. Po wizycie w serwisie nie działa centralny zamek, podświetlenie temperatury zew. w desce rozdzielczej i przy drążku zmiany biegów.
~cila2@vp.pl
~Master
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Nie licząc zawieszenia(ale to wina naszych dróg a nie inżynierów z audi) to denerwują tylko drobne awarie (ja mam problę z szyberdachę)
~lukas
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
odija szyberdach, oring pękł w pompie wspomagania i krzywa felga:) ale to chyba nie wina auta
~kamillo-gubin
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Naprawde nic sie nie psuje.
~pitulajg@go2.pl
piszczy tapicerka