Lista ocen Audi A6 C4 Sedan (54) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Sedan 2.0 101KM 74kW
Bez zastrzeżeń. Silnik 2,0 szybko się nagrzewa więc w zimie mamy szybko ciepło wewnątrz. Dmuchawa dmucha sprawnie a klimatyzacja jest wydajna bo nawet w temperaturze 30C na zewnątrz jechało mi się przyjemnie mimo tego, że samochód jest czarny. Trzeba dodać, że kratki nawiewów są bardzo dobrej jakości i nie łamią się ani nie niszczą jak przykładowo w Passatach i Golfach.
~posiadacz c4
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
mógłby się szybciej nagrzewać ale ujdzie, ale jak temperatura spadnie do 1stopnia to te 2.5 wolno się nagrzewa. szyby w miarę dobrze odparowują klimatronik się zacinał i to nie tylko u mnie zaobserwowałem taką awarię uważać na to sprawdzać na zimnym i po rozgrzaniu jak te przyciski chodzą
~B@rteK!
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
jak go kupiłem nie działała klima, tak jak czytałem przyczyną był silniczek od klapy ciepłego/zimnego powietrza który dodatkowo uwalił sterownik . wymieniłem silniczek (100 euro) naprawiłem sterownik (naprawa 5 minut u wprawnego elektronika i flaszka, uzywany ok 400zł). Głośnia praca dmuchawy
~AudiManiak
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
Doskonałe ogrzewanie, klimatronic rewelwcyjny z funkcją rozmrażania przedniej szyby. Nie mam pojęcia jak spisywało się ogrzewanie z tyłu. Brak niestety klimy strefowej. Za to mistrzostwo świata za cztery podgrzewane fotele w sześciostopniowej skali (rewelacja jakiej nie spotkałem w innych autach).
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Klimatronik ma jakieś wady fabryczne (zimny lut) ja tak miałem i dwie klapy się zawiesiły ale doby fachowiec jest od tego w Brzuśniku pow. żywiec 30min i wszystko śmiga lepiej niz w A4. Szyby nie parują dużo kratek nawiewu nawet na tył.
~piotrbo
Sedan 2.0 115KM 85kW
Climatronika nie zdazylem jeszcze zprawdzic poniewaz kupilem auto zima, ogrzewanie rewelacyjne, momentalnie w kabince dmucha cieplutkie powietrze, a na odparowanie szyb wystarczy okres otwarcia bramy i powrotu do samochodu.
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
po odpaleniu już po 2 minutach zaczyna lecieć ciepłe powietrze, klimatronik powinien być standardem we wszystkich samochodach, dodatkowo uchylany i otwierany szyberdach super sprawa na lato
~Paweł białego A6
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Latem bez klimatronik tak jak ja mam to można powiedzieć że nic nie ma zimnego powietrza, zwsze gorącojak na dworze albo gorzej.Zimą grzeje dośc dobrze ale trzeba czekać.A i tak nigdy nie bedzie gorąco
~KUL@
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Troszkę za głośno działa nawiew dlatego 4 gwiazdki ale to nie znaczy ze nie spełnia swojego zadania bo wentylacja i nawiew działają idealnie sprawnie.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C4 Sedan
6,2
13,0
11,5
~djeremi
Sedan 2.0 115KM 85kW
Szczególnie zimą trzeba poczekać aż się nagrzeje, moja wersja jest bez klimatyzacji. Przy dłuższej trasie dopiero można się przyjemnie zagrzać w zimowy dzień.
Audi A6 C4 Sedan