Lista ocen Audi A6 C4 Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW 1994-1997 (4) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Didi z Aachen (didiac@tlen.pl)
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Po przerobce na gaz, koszty uzytkowania spadly do 1/3.Pompe paliwa musialem mimo wszystko wymienic (prawie 100 euro!), bo na gaz silnika sie nie da zapalic.Z dwoma bakami zasieg auta ogromny: 1500-1600km.Dzieki klimatyzacji automatycznej nawet slonce na Gibraltarze to pestka!Zima spisuje sie wspaniale w Austrii.Do tego polecalbym Quattro.Wtedy lancuchy moga lezec na dnie bagaznika.To juz trzeci Audi.Poprzednie to "100" 2 litrowym 5 cylindrowym...
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Miałem dużo aut różnych ale każde miało jakąś wadę, aż wkońcu po latach eksperymentów udało się trafić na A6 C4 Q Duże wygodne tanie w utrzymaniu, z prostym silnikiem i zawieszeniem auto na dodatek ocynk i nie gnije no co chcieć więcej, następne też będzie C4 ale w automacie.
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Doskonały samochód w pancernej technologii takich aut już nie ma. Duży wygodny rodzinny i bezpieczny samochód. Ma w sobie coś i mimo 20 lat wygląda dobrze. Zadbany egzemplarz warty jest nawet 15 tyś i więcej bo to jest auto na lata przeżyje nie jedno nowe za 50tyś.
~adamgt
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Dla mnie auto jest po prostu fantastyczne. Ma wszytkie cechy które potrzebuję. Jeśli czegoś mi brakuje to czasem pojemności bagażnika
Audi A6 C4 Sedan