Lista ocen Audi A6 C4 Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW 1994-1997 (12)

~Paweł
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Solidny, pancerny, komfortowy, niezawodny, elegancki, nie do zdarcia klasyk. Ma już 21 lat i ani grama korozji, silnik suchuteńki, wnętrze
~maksio19@gmail.com
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Ogólnie, moim skromnym zdaniem, jest to świetne auto. Wiadomo, każdy chwali to co sam posiada, ale przekonałem się do tego samochodu po pierwszych 3 minutach jazdy. Można by pisać eseje, ale to po prostu audi.
~B@rteK!
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Silnik głośny jak jest zimny i w zimie długo się nagrzewa. Przy 100 tysiącach poszedł rozrząd i audi robiło silnik na gwarancji więc defacto ma 100 tysiaków mniej. Poprzedni właściciel wymienił pompę wtrysku. Mam już go dwa lata i nie bierze oleju. 180 w niemczech spokojnie wyciągnie. 1 francji do polski jak go wiozłem średnie spalanie na autostradzie 5,4 przy 130-170 (Silnik)
~Przemek
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Samochod nie do zdarcia rdzy nie sposob gdziekolwiek znależc, spalanie w miescie Poznań korki zima dochodzi do 11 litrow spokojnie.... nalezy do tego dodać moją cięzką noge. Minimalne spalanie jakie uzyskałem w trasie jadąc bardzo spokojnie i przepisowo to ciut poniżej 6-litrów. W cyklu mieszanym 50/50 przy normalnej jezdzie wychodzi 8-9 litrow..Polecam w 100% takich samochodów już sie nie robi.. ten samochód naprawde nie ma ze mną lekko...
~iworycz@wp.pl
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Ten model to jest to. Jeździłem dużo w wakacje. Dla rodziny 2 + 2 to jest miodzio. Bardzo duzy bagażnik, komfortowo i przyjemnie. klimatronic. Podróż komfort, wygoda wręcz bajka. Model serwisowany w Niemczech do końca. nigdzie nie drasnieta. Sprawdzony został cały lakier. Duża masa auta, długa macha, założone ksenony, więc bardzo dobra widoczność, no i spalanie przy tej masie po Polsce, przy 90 km/h tylko 5.3 literka (taki mój rekord)....
~boczek121@o2.pl
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Auto super a z klima nie ma mocnych na jego komfort podrózowania , wielka landaryna ale na trasy nie mam nic lepszego do zaoferowania!!!!!!!!!!
~Andrzej Lisowski
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
psuło sie wszystko-nigdy nie kupie AUDI ,mechanicznie silnik do dupy,elektronika awaryjna ,siedzenia kiepskie-co tu pisac trabant chyba lepszy
~gociu
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Raz miałem poważny problem mianowicie rozsypało się koł dwumasowe ale to z winy mechanika który zmieniał rozrząd, ponieważ nie dokręcił go taj jak trzeba było.... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~krzysztof
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
pieknie na trasie 150 kmh 5,8 literka cos n iesamowitego , prosze pokazac taki silniczek dzisiaj!!!!!!!!!!!!!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Audi A6 C4 Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
6,9
~Paweł D.
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
cena tego auta nie jest może zbyt niska w porównaniu do innych marek ale za to auto warto dać więcej. (Stosunek jakość/cena)
Audi A6 C4 Sedan