Lista ocen Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2001 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Mnóstwo miejsca. Mam 185 wzrostu, a mimo to za mną jest bardzo dużo miejsca na nogi. Miejsca z tyłu jest naprawdę dużo. Nawet w dużej oktavii nie ma tylu miejsca. Bagażnik bardzo duży, a co dla mnie najważniejsze, prog jest niewielki, dzięki czemu po otwarciu klapy, mogę sobie usiąść i np. założyć rolki, czy na kempingu posiedzieć z kawą... :-)
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeń świetna, każdy miał mnóstwo miejsca, przy moim wzroście 183 za mną na kanapie ciągle bardzo dużo miejsca na kolana dla dorosłej osoby, bez problemu. świetnym rozwiązaniem są szeroko otwierające się wszystkie drzwi, zauważyłem to tylko w Audi super pomysł i rozwiązanie, konkurencja tu przegrywa.
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
W porównaniu do BMW 5 e39 zarówno z przodu jak i z tyłu więcej miejsca, zwłaszcza czuć to z tyłu. W porównaniu do E klasy okularnika różnica już nie jest widoczna, aczkolwiek w Mercedesie wciąż jest mniej miejsca z tyłu (za to bagażnik większy).
~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
narzakac nie ma co, mam 191cm i 99kg, dla kierowcy miejsca dostatek,pierwsze auto gdzie z tylu moge zasiasc jak gosc, tzn jesli zonka prowadzi, jak dla mnie full miejsca
~mmmmf
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Mi osobiście trochę przeszkadza pionowa pozycja fotela, przyzwyczajony jestem do niższego samochodu, ale to w tej klasie raczej normalne.
~Dawid ^_^
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Słowa nie są w stanie opisać jaka przestrzeń i komfort jazdy drzemie w tym aucie. Rewelacja. Do tego pojemny bagażnik.
~Borys
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wystarczajaco miejsca zarowno dla kierowcy jak i dla pasazerow - z przodu jak i z tylu (nawet dla tych wyzszych)
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Orgromna ilość miejsca z przodu jak i z tyłu. Mam 182 cm wzrostu i zarówno z tyłu jak i z przodu podróżuje się komfortowo.
~rdabrows@wsisiz.edu.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Baaaardzo duz miejsca.Jestem wysoki i zarowno pasazer siedziacy za mna jak i ja nie mamy zadnych problemow z miejscem.
~wolf
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Miejsca pod dostatkiem, szczególnie na tylnej kanapie, pojemność bagażnika nie powala ale jest wystarczająca.
Audi A6 C5 Avant