Lista ocen Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2001 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Układ jezdny precyzyjny, bardzo dobrze wybiera nierówności, trochę ciężko kręciło się u mnie kierownicą ale nie tylko u mnie bo sprawdzałem w innych takich autach, u konkurencji zdecydowanie lepiej i nowszy model C6 wspaniale. Zawieszenie komfortowe, ale trwałość hm u mnie katastrofa bo poprzedni właściciel zamontował tanie zamienniki firmy której marki nie podam ale inna firma o bardzo podobnej nazwie produkuje serki, piszę to dlatego żeby...
~wolf
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla mnie za miękki,w zakrętach dość znacznie przechyla się na boki. Jeśli ktoś jeździł wcześniej bmw to będzie zawiedziony. Ale Audi ma być komfortowe i takie jest. Hamulce brzytwa, mam ESP ale jeszcze nie sprawdzałem jego działania.Jak na swoje gabaryty zaskakująco zwrotne auto
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
W trasie auto płynie na nierównościach, na zakrętach przy ostrzejszej jeździe pasażerowie mogą troszkę ponarzekać na trzymanie boczne foteli, no ale to auto rodzinne wiec ocenię je zgodnie z przeznaczeniem. Przy normalnej eksploatacji daję 5
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto trzyma się bardzo dobrze jezdni. Wg mnie dobrze amortyzuje wszelkie nierówności, co naprawdę daje się odczuć w komforcie jazdy. Nieco mało trwałe przednie zawieszenie, choć wiem to opinii innych. Auto mam dopiero rok.
~zenon.o
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
idzie jak po szynach, ponoć te aluminiowe wielowachacze są awaryjne, ja jednak po roku eksploatacji przy normalnej jeździe i nie wariowaniu po dziurach nie narzekam i nie muszę wymieniać
~Dawid ^_^
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Trzyma się drogi jak rzep psiego ogona. Zawieszenie drogie w naprawach, ale warte każdego wydanego grosza. Dzielnie przyjmuje wszystkie nierówności.
~Borys
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
To zalezy z czym sie porownuje. Powiedzialbym ze jest neutralny - wystarczajaco komfortowy i zarazam dosc sztywny.
~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
trzyma sie drogi swietnie, jezdzilem juz kilkunastoma autami w zyciu, widac roznice,z reszta masa robi tez swoje
~hvala2008
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
zawieszenie jest bardzo wygodne i pięknie się prowadzi, jedyna wada to aluminiowe zawieszenia

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
co 50 tysięcy konieczna jest wymiana wahaczy, jest ich po 4 z każdej strony, najcześciej padają te górne
Audi A6 C5 Avant