Lista ocen Audi A6 C5 (48)

3,2
~arturrro
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Ogólnie auto jest dobre, prowadzi się pewnie i bezpiecznie o ile nie przekracza się granic zdrowego rozsądku, silnik jest w miarę dynamiczny, chodź sporo pali. Godne polecenia raczej nie jest, bo istnieje duże ryzyko wdepnięcia na minę, a wtedy A6 staje się skarbonką bez dna. Miałem okazję jeździć Mercedesem E, i BMW 530d z podobnego rocznika i muszę przyznać że Audi zostaje w tyle niemal pod każdym względem, a moje A6 to najbogatsza wersja....
~inquisition@poczta.fm
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jak ktoś lubi duże auta, które potrafią pojechać szybko, a jednocześnie ekonomicznie kiedy trzeba (oba nie jednocześnie) to auto akurat dla niego. Auto stworzone do wypadów za miasto ze znajomymi. Narty, windsurfing wszystko wejdzie i podróżuje się w luksusie. Na dodatek niema ładniejszego combi niż Audi:)
~zertaul
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Byłoby doskonałe, gdyby nie duże spalanie w mieście, ale taki urok dużego diesla - na krótkich odcinkach w mieście ciężko go dogrzać, więc spalanie nierzadko przekracza 14l z automatem i quattro.
3,5
~asdlik
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Auto bardzo mi sie spodobało. Chciałem mocne kombi z napędem 4x4 albo tył i przynajmniej 5 cylindrów.Audi pasowało idealnie(przynajmniej tak myślałem). Auto wygodne, ciche, dobrze wypasażone( skóra, grzane 4 fotele, klimatronic, nagłośnienie, czujniki parkowania, ksenony,wszystko poza nawigacja.) tylko ten silnik, piękny dzwięk ale reszta... co ciekawe. kupiłbym jeszcze raz, ale nie z tym silnikiem.
~Remix
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Kupiłem w Niemczech i miał 300 tys km. I to prawda każde 2,5 TDI ma wałki i popychacze do wymiany nie przez odme, a przez lania złych olei. Powyżej 5w40 zabija ten silnik a 10w40 to już masakra. Musi mieć co 12 tys nowy olej i filtr. Boli również wymiana rozrządu na start 1100zł + 500zł robota. Ale w tym to jest wszystko nawet pasek, termostat i rolki boczne. Jak je doliczymy do innych rozrządów to, aż takiej różnicy nie ma. Od razu po...
~SonY_Milk
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Znakomite wykonanie i pełna satysfakcja z wydanych pieniędzy. Quattro w zimie daje ogromną przewagę nad innymi samochodami.
~Marian
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Kupione przy przebiegu 13700km. Dobre komfortowe auto dobrze wyposażone. Ale na paliwo ma apetyt. Dynamiczne jak na taką masę, automat i 4x4.
~Roman
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Najlepsze pod względem komfortu, jakości i bezawaryjności auto. Już dziś się takich nie produkuje.
~dawid_kozlowski1@vp.pl
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jestem zadowolony świetnie wyciszony przy 100/h czuje jak bym grał w NFS i wyłączył głos co do elastyczności na starcie jedynie uległem Cayenne i A8 4.2 świetnie przyspiesza aczkolwiek troszkę za długa turbo dziura ale nie narzekam (Silnik)
~użytkownik od 3lat
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Ogólnie jeżeli ktoś szuka dużego rodzinnego auta w cenie do 40 tys zł to szczerze polecam. Jednak należy zwrócić uwagę czy auto było regularne serwisowane. Dla znawców Audi przebieg 230tys nie stanowi problemu.