Lista ocen Audi A6 C5 S6 Avant (5) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek Satwicki (marek_stawicki(at)poczta(dot)onet(dot)pl_nospam_
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Climatronic wg mnie sprawdza się najelpiej ze wszystkich układó konkurencji: Mercenes, BMW, Lexus, Infiniti, Lincoln, Lancia (ter porównywaliśmy ze znajomymi). Najszybciej schładza i najszybciej ogrzewa, jest najcichszy, najlepiej sam kieruje strugi powietrza (tryb auto). Nawet odcięcie powietrza z zewnętrz połaczone jest z chwilowym wylączeniem nadmuchu - Brawo!
~Blazej
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Zarówno klima jak i ogrzewanie bardzo wydajne - V8 bardzo szybko się rozgrzewa :) Grzane fotele również szybko się rozgrzewają i mają aż 6 stopni regulacji mocy. Wiele egzemplarzy ma podgrzewaną kierownicę. Niestety brak wentylacji foteli nawet w opcji za co odejmuję jedną gwiazdkę.
~Sylwek
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Duży silnik sprawia, że nawiewy po dwóch minutach zaczynają dmuchać ciepłe powietrze, szyby nie mają tendencji do parowania. Na tej płaszczyźnie brak jakichkolwiek zastrzeżeń.
~Nihoo
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Nie mam się do czego przyczepić. Klimatyzacja jeśli zadbana to działa świetnie. Szybko zaczyna chłodzić, w trybie automatycznym radzi sobie tak jak powinna.
~Adam
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Wg mnie mogłaby chodzić trochę ciszej. W autach bez webasto V8 późno oddaje ciepło.
Audi A6 C5 S6 Avant