Lista ocen Audi A6 C5 S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW 1999-2004 (5) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek Satwicki (marek_stawicki(at)poczta(dot)onet(dot)pl_nospam_
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Sam nie wiem czy dać 4 czy 3. Przejechałem autem prawie 200kkm (kupiełem przy stanie licznika 60kkm), w tym czasie: dwie naprawy skrzyni biegów, jeden ukręcony przegub, wymieniłem dwia przepływomierze, komp od poduszek (mróz), czujnik pojemnościowego od alarmu wraz z przyciskiem sterujacym, lampy przednie (kurz), pompę wody, czujniki partctronic tył, czujnik wysokości (sterowanie poziomowaniem lamp), poduszki zawieszania, amortyzaotry klapy...
~Sylwek
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Środkowy wyświetlacz pomiędzy zegarami gubi piksele jak w każdej A6/S6, parktronik czasem lubi się zawiesić więc trzeba uważać podczas parkowania. Wyciek spod pokryw zaworów wraz z wymianą cewek oraz uszczelnienie chłodnicy oleju to spory wydatek który należy ponieść w przypadku wycieku płynu chłodniczego i oleju. Mnie naprawa wyniosła 2k.
~Adam
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Od razu po kupnie do wymiany: wkłady lusterek (uszkodzone wiązki do fotochromu), silnik tylnej wycieraczki (standard w kombi), poduszki pod silnikiem. Później wymieniony wiatraczek nawiewu (zaczął ćwierkać). Niedawno parktronik zaczął sygnalizować błąd - pewnie jeden z czujników lub przewody - ale ciągle działa.
~Nihoo
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Przetwornice xenon jedną już wymieniłem a druga zaczęła niedawno odpalać się dopiero za którymś razem. W podłokietniku zatrzask potrafi się połamać przy zamykaniu. Przewody chłodzenia potrafią pęknąć (znajomy który posiada takie samo auto też musiał wymieniać przewody).
~Blazej
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Z wiekiem dużo awarii elektroniki. Czujniki, parktronic, system audio/navi, alarm, klamki, zamki itp. Na plus - większość drobiazgów pasuje ze zwykłego A6
Audi A6 C5 S6 Avant