Lista ocen Audi A6 C5 Sedan (109) - Ergonomia

Na liście zabraknie 317 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marecki
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Po zakupie A6 i przesiadce z 80 od razu wiedziałem gdzie co jest-po prostu wszystko na miejscu, pod ręką. Ciężko było na początku przyzwyczaić się dol włącznika świateł ale teraz bez problemu. Mnóstwo schowków, pod kierownicą z przodu po dwa w drzwiach, w podkłokietniku (dokupiłem bo nie było ;p ) w fotelach przednich szuflady. No i oczywiście wzorowe oświetlenie kabiny-od głównego oświetlenia po nawet podświetlane klamki w drzwiach.
~piwko365
Sedan 2.7 V6 biturbo 230KM 169kW
Jedyny minus to nie wiem czy włączyłem przeciwmgielne. Włącznik z boku i trochę zasłonięty. Reszta wykonana za dobrych czasów kiedy samochód służył do jazdy a nie do gapienia się w ekran wyświetlacza. Wszystkie informacje są tam gdzie być powinny. A, że bogata wersja to i temperatura oleju i poziom ładowania akumulatora też mają swoje wskaźniki.
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystkie osoby wewnątrz siedzą wygodnie. Funkcjonalność przemyślana, wszystko dostępne pod ręką. Ciekawe rozwiązania w postaci oświetlenia nocnego podczas jazdy wew. kabiny. Czerwone małe lampki oświetlają od sufitu zestaw przycisków na konsoli środkowej. Podświetlanie klamek i inne rzeczy dobrze przemyślane.
~asobecki2
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
~Garrett
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Jka dla mnie super, swietne rozwiązania ułatwiające zarówno codzienną eksploatacje samochodu jak też bardzo przydatne podczas długich podróży - 1000km przejechane tym wozem nie odczujemy na swoim grzbiecie. Duza ilośc przydatnych schowków, zarówno w drzwiach kierowcy, pod fotelami, itd.
~Dyg
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Schowki w drzwiach obite od wewnątrz, uchylne, dwa podłokietniki, spory schowek główny, pełno miejsca przód tył, bardzo duży bagażnik, schowki pod fotelami, świetne oświetlenie wnętrza i bagażnika, siatka ładunkowa, bardzo dobra pozycja za kierownicą, pełno miejsca na głowę
~gaweleek
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
W mojej wersji jest skóra i nie widzę sensu kupowania tego auta bez niej siedzi się bardzo wygodnie kierownica leży dobrze w rękach ( lepiej leży 3 ramienna S-Line) fotel kierowcy można ustawić na masę sposobów, na pewno każdy mógłby spersonalizować auto pod swoje upodobania.
~Marian
Sedan 2.4 quattro 170KM 125kW
Wszystko ładnie rozplanowane, na swoim miejscu. System nagłośnienia BOSE - super sprawa. Do tego emulator zmieniarki. Nie mam skóry w aucie i powiem, że ciężko znaleźć takie auto bez skóry, a tylko w takim czuję się komfortowo.
~dawid_kozlowski1@vp.pl
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
niby wszystko nam gdzie powinno być bez zbędnych wybryków jest ok ale dla co niektórych jednak aby trafic w odpowiednie przyciski trzeba sie uczyć na pamięć i troszkę sie postarać a nie oto chodzi w audi
~Pittip
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Pokrętła, przyciski, guziki i gałki - wszystko blisko i pod ręką. Wygoda w każdym calu. Aż chciałoby się powiedzieć, że to samochód pod względem ergonomicznym dla "nygusa"!
Audi A6 C5 Sedan