Lista ocen Audi A6 C5 Sedan (149) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Domino
Sedan 2.8 V6 193KM 142kW
Wart swojej ceny nawet przy dużych przebiegach.Ja kiedy kupowałem nie wiedziałem dokładnie ile ma.Na liczniku było 160000km,ale pewnie miał o wiele więcej,jednak znając te auto z tym silnikiem mogłem kupić w ciemno.Silniki z dużą pojemnością mają długą trwałość z powodu stosunku masy auta do mocy silnika.Kiedy kupowałem był bez gazu a na samym paliwie przy tej pojemności to mało kto teraz jeździ na benzynie.Może to był oryginalny przebieg.
~niewdziecznik
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
kupiłem niedrogo i byłem bardzo zadowolony. obecnie można kupić za dobre pieniadze kawał limuzyny. tylko silniki 1,9 110km, 115 km i 130. nie kupowac 2,5 Tdi. cóz skończyły sie dobre silniki w audi i koncernie VAG. teraz kupujac nowszy model Audi naprawde trzeba sie zastanowić, bo jak coś walnie (wtryski, turbo, dwumasa) to koszt zakupu moze być wartościa remonu.
~Dyg
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Kupiłem w świetnym stanie za 8500 w 2017 roku, jakość wykonania auta przewyższa auta pięcioletnie, a nawet nowe średniej klasy, bardzo mało awaryjne, ale bardzo dużo egzemplarzy jest zużytych i źle serwisowanych. Ogólnie bym nie kupił, gdybym nie wiedział skąd jest, co zrobione. Znalazłem od pierwszego właściciela.
~Robert
Sedan 3.7 V8 260KM 191kW
Jak zwykle Audi doskonale przygotowało samochód. Samochód jest wygodny, przyjemny w prowadzeniu. Kilka drobnych niedociągnięć nie wpływa znacząco na całkowitą ocenę. Niestety jest to samochód, który szczególnie jako nowy mocno traci na wartości. Cena - jakość, uzasadniona w przypadku tej marki.
~MYCEK
Sedan 2.8 V6 193KM 142kW
Auto jest bezwypadkowe dlatego takie rzeczy jak rdza czy korozja nie wystepują. Wymieniając podzespoły na czas nie ma problemu. Co do zawieszenia o którym sie mówi że nie wytrzymuje naszych dróg za wiele powiedzieć nie mogę bo robię niewielę kilometrów w miesiącu.
~kor
Sedan 4.2 V8 300KM 221kW
Zaryzykowałem taką ocenę. Za za walory płynące z posiadania V8 w ponadczasowej budzie (przynajmniej dla mnie - zwróćcie uwagę na poszerzenia nadkoli w tym modelu - to nie jest \'cywilne\' Audi i niech to pojmie mój kumpel dyskutant-antagonista: Benek.. posiadacz 1.9tdi ;) ).
~Robert
Sedan 1.8 125KM 92kW
auto kupiłem sprowadzone 4 lata temu i od tamtej pory oprócz zrobionego na początku rozrządu i podstawowych wymian (olej filtry itp) w aucie nie robiłem NIC !! tzn przez 4 lata wiadomo: klocki do wymiany, filtry, jakaś uszczelka poszła, ogolnie nic poważnego sie nie działo :)
~prezess
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
za te pieniadze mozesz kupic duzo mlodsza inna limuzyne np. omege c czy alfe 166 ale szybka traca na wartosci i sa bardziej awaryjne. moje audi ma 10 lat a tam nic nie piszczy nic nie stuka nieslychac zadnych plastikow itp, wszystko jest pod reka.. naprawde jest bardzo dobrze...
~GG1988890
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Pierwsza rejestracja 2003 - kupiłem w maju 2007 w Reichu za 66000 zł. Mam navi plus i TV, podgrzewaną alcantarę, sportowe siedzenia, szyber dach, multitronic, felgi 17", bixenon i super oszczędną V6tkę w dieslu i udokumentowany przebieg. Dla mnie to super cena.
~Mati
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Kupiłem samochód za 8 tys zł. Wydałem na utrzymanie i naprawy około 7 tys zł. Myślę że nie jest tak źle jeśli pomyślimy o tym że jest to 20 letni samochód w którym wymienilem rozrząd, zawieszenie i łatalem silnik. I samochód nie "stał" w miejscu.
Audi A6 C5 Sedan