Lista ocen Audi A6 C5 Sedan (145) - Widoczność

Na liście zabraknie 281 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wawryn
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Tutaj Audi się nie popisało....Posiadałem A6 C4,w którym też były soczewkowe lampy i jeśli nie ma w nich xenonów to jest tragedia.Powiększyli jedynie wielkość soczewki w stosunku do poprzedniego modelu,widoczność niewiele się poprawiła.Te lampy nie nadają się pod zwykłe żarówki.Czyszczenie lamp od wewnątrz i polerka kloszy to standard w tym kilkuletnim aucie.Polecam żarówki Osram Night Braker.Dzięki temu nocne podróże stały się bardziej...
~Garrett
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Widocznośc przyzwoita, główne zastrzeżenia co do tego samochodu zawierają się w punktach - silnik, układ jezdny. Ale przecież to jest najważniejsze. Reszta jest utrzymana na poziomie znanym dla Audi. Krótko mówiąc, polecam zdecydowanie ten sdamochód jednak z silnikiem innym niż 2.5 TDI. Co nam zostaje, 1.9 TDI odpada - za ciężki samochód na ten silniczek nawet w wersji 130 konnej. Z benzynowych godne polecenia to 2.7 T, 3.2T oraz największy 4.2.
~Dexter125p
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
do przodu i na boki doskonała wersja z prawym lusterkiem dużym jest o wiele lepsza. Miałem wcześniej taką sama A6 tylko 2.4 benzyna miała właśnie pełne duże lusterko z lewej strony o wiele wygodniejsze brakuje mi tego w obecnej 1.9TDI ale zawsze można założyć od anglika samą obudowę bez podstawy i będzie super.
~Seba
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Widoczność fantastyczna, w lusterkach widać wszystko co dzieje się za nami. MAlutki minus dla tylnej szyby. Przy zagłówkach i kącie nachylenia szyby, troszkę słaba widoczność, do tego Sedan nie posiada oczywiście tylnej wycieraczki, co utrudnia widoczność podczas mocnego deszczu.
~wawryn3@wp.pl
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Polecam kupić wersję z xenonami ,inaczej częste czyszczenie świateł murowane i to nie pomaga.Soczewki zostały stworzone do xenonów a nie pod zwykłe żarówki.Sam mam żarówki więc polecam OSRAM Night Braker,testowałem wszystkie Philipsy te są najlepsze.
~marecki
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Do przodu jak najbardziej OK do tyłu gorzej-sedan i wysoko umieszczona tylna szyba utrudnia cofanie jednak nie ma tragedii jak to np w Cordobie :) Dziwne rozwiązanie z mniejszym prawym lusterkiem-dla mnie porażka.
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie widoczność dobra. Obszarami krytycznymi są tylna szyba - lepiej cofać na lusterka bo z tyłu nie widać odległości. Dodatkowo grube słupki przednie, w tym po stronie kierowcy trochę utrudniają manewry po mieście.
~asobecki2
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
~SonY_Milk
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Bardzo dobra widoczność. W modelu po liftingu prawe i lewe lusterko są tej samej wielkości, więc wg mnie to plus. Małe lusterko przed liftem było nieco za skromne, jednakże wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.
~niewdziecznik
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
to jest limuzyna..samochody nowe nizszej klasy nie mają tego ( komfort podrózowania) wszystko widac, no moze parkowanie tyłem na lusterkach ok ale cięzko bez czujników wyczuc odległosc.
Audi A6 C5 Sedan