Lista ocen Audi A6 C5 Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW 2000-2004 (25)

~~Acik
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
Kultura pracy silnika jak na "TDI" bardzo dobra. Jestem pod wrażeniem.Wcześniej jeździłem SEATEM TOLEDO 1.9 TDI. Kultura pracy o niebo lepsza w Audi. Przyśpieszenie również na bardzo dobrym poziomie.Samochód jest szybki, ale ta szybkość jest rozwijana tak dostojnie (wysoka masa) że prawie jej nie czuć. Ogólnie jest bardzo dobrze. (Silnik)
2,7
~SCYZOR
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
MARKA O TAKIEJ REPUTACJI POWINNA BARDZIEJ SIE STARAC .ALE SA I PLUSY AUTO B.LATWO MOZNA SPRZEDAC ( BO TO AUDI !!!) BO JEST SOLIDNE I MALO (!!!!) PALI ,,,,,,,,,,,JA SWOJEGO SPRZEDAWALEM DWA DNI :)))
~Felixoss
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
Czasami zapominam, że wogóle te biegi się zmieniają. Kiedy używam opcji tiptronic, piątka wchodzi przy 170 Km/h. (Skrzynia biegów)
~maciej15c@wp.pl
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
Niezłe auto, choć to nie Mercedes.Stosunkowo " dużo pali"(nie ma systemu wtrysku common rail).Drogi serwis.Samochód jak na razie praktycznie niezawodny pomimo bardzo bogatego wyposażenia dodatkowego.
~AutoManiak
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
O ten samochód trzeba dbać (tak jak o każdy), regularne przeglądy i wymiany elementów zużywających się w czasie są niezbędne. Regularne wizyty u mechanika (kontrola) zminimalizują nieoczekiwane awarie, kłopoty i wydatki. Dobre części kosztują, naszczęście jest duży wybór oraz dużo zamienników. Auto komfortowe, eleganckie i wygodne, a to kosztuje - w mieście prawie 2 tony trzeba czymś zasilić ale rekompensuje wszystko w trasie - oszczędny i...
3,7
~Kol
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
Zawieszenie wielodrążkowe. Jeśli zacznie sie stukanie i luzy radziłbym wymienić wszystkie drążki na raz- jeden wybija drugi (Układ jezdny)
~Grzeli
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
mam prawie rok zrobiłem 50 tyś km jest ok nigdy mnie nie zawiudł kupiony w polsce od pierwszego właściciela jeżdził prezes firmy ser. naprawdę warto więcej zapłacic i wiedzieć co się ma.pozdrawiam
~radek8505
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
ja kupilem a6 2.5 tdi 180 km quattro auto rewelacyjne z automatyczna skrzynia. polecam auta po 2001 roku nie ma tam problemow ze skrzynia i pompa wtryskowa. jesli ktos nazeka to kupil zloma z cofnietym licznikiem od turasa i po wypadku tego jest mnustwo w niemczech!!!!! sprzedam 601-464-254 (Silnik)
~Bartek. Audi A6
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
super auto, ale nie za ta cene. Za 10 lat przy tej polityce przemyslu sam. w niemczech japonczyki zapanuja na rynku niemieckim.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtas294
Sedan 2.5 TDI 180KM 132kW
wiemy jakie sa nasze drogi - dosc dzielnie to znosi. (Układ jezdny)
Audi A6 C5 Sedan