Lista ocen Audi A6 C6 Limousine (83) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~goodhope
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Dla rosłych ludzi siedzących w obu rzędach siedzeń, może być problem z miejscem na kolana... Ale to nie autobus ;) Na duży plus, zasługuje jakość materiału z jakiego wykonane są obicia tapicerki w wersji skórzanej. Pełną przyjemność z wykonania, dojrzeć można w wersji ze skórą w kolorze ecru... sam takiej szukałem i ...znalazłem, choć nie jest o nie łatwo, gorąco polecam ;) Widywałem egemplarze z przebiegiem ponad 200 tyś km, nie...
~Mariusz
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Prawie 5 metrów auta, więc nie ma co się oszukiwać, oczywiście są więksi gracze ale umówmy się to jest duży wóz i przestronny. Jak ktoś narzeka na brak miejsca, to nie powinien go kupować tylko od razu A8 w longu, Jestem 98% kierowcą, ale siedząc z boku i patrząc na odległości do tyłu gdy mam coś dać dzieciakom to wtedy widać wielkość. Żona jak jest obok też widać że swobodnie kładzie rękę na podłokietniku i miło się podróżuje.
~mareq
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Duze auto to i wiecej miejsca porownujac do A4 czy kompaktow. Jednak parkujac to sie nie \'wcisnie\' w dziure, gdzie mniejszym autem bez problemu sie zaparkuje. Uzywam tez Megane 3D i nie ma miejsca w ktore bym nie wjechal, audikiem nawet nie probuje ... Reasumujac, parkowanie w miescie jest uciazliwe ze wzgledu na gabaryty auta.
~KeriC
Limousine 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów do 200 cm wzrostu jest optymalna. W przypadku podróżowania 4 osób to pełny komfort. Jeśli mamy 5 osobę, dziecko też jest OK. Jednak na temat zalet czy wad przestrzeni podróżowania w Audi A6 przez 5 koszykarzy ligi NBA trzeba by było się ich spytać.
~Mateusz
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Uważam że przestrzeń dla kierowcy jak i zarówno dla pasażerów jest bardzo dobra w dodatku jeżeli chodzi o ładowność to też nie ma najmniejszego problemu. Potężny bagażnik niczym w wersji AVANT i do tęgo składana tylna kanapa.
~Luk
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Nie ważne czy siedzisz z przodu czy z tyłu, nawet jak jesteś wyższy miejsca jest pod dostatkiem. Na tylnej kanapie nawet dla 3 osób jest ok choć pełen komfort gwarantowany jest tylko przy dwóch.
~marcin850117
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Pod względem miejsca nie można narzekać bo jest jego naprawdę sporo i z przodu i z tyłu. Bagażnik też zaskakuje swoją pojemnością, wózek razem z gondolą wchodzi bez problemu i jeszcze zostaje sporo miejsca :)
~Mac99
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Jedyny minus, to to,że przy moim wzroście, (mam powyżej 190cm) i przy maksymalnie odsuniętym siedzeniu osoba za mną nie zmieści nóg. Kupując to auto myślałem,że pasażer z tyłu będzie mieć więcej miejsca...
~Bogdan
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Multum przestrzeni w kokpicie i bagażniku. Bagażnik bardzo ustawy i regularny, po złożeniu siedzeń mamy mały wóz transportowy, zmieści zakupy teścia szwagra 2 drabiny i troje ludzi wiec Fajnie
~Michał kowalczm@vp.pl
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Dużo miejsca na przednich fotelach. Dobre trzymanie. Mozliwość pełnej regulacji ustawień włącznie z kierownicą daje możliwość dobrania odpowiedniej pozycji. Na tyle równie komfortowo. Wysokie oparcia.
Audi A6 C6 Limousine