Lista ocen Audi A6 C6 Limousine (78) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
auto 4 letnie kupilem z oplatami za 80tys. wiem jest pelno ofert tanszych na aukcjach ale w tym jest problem, ze nikt nie wie co to za samochody w jakim stanie. moje aut przy kupnie nie bylo sprzatane w srodku mialo kilka zarysowan i obtarc parkingowych i 2 male wgniecenia w zdezaku. jednak technicznie jest bez zarzutu i przebieg tylko 73tys wiec zrobilem jak nietypowy polak i kupilem pewne auto ale z nie idealnym wygladem i jestem bardzo...
~kraków 38
Limousine 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
da się kupić za 15 tyś i takie za 30 tyś nie polecam okazji bo albo będzie po serwisach siedzieć albo zaraz będziecie sprzedawać taniej jak kupiliście bo z usterką najlepiej szukać takich z grubym przebiegiem ale z pełną historią serwisową i jak już poprzedni właściciel przeszedł gehennę to macie spokój na 5 lat bo porobił wszytko co mogło się zjebać
~Mariusz
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
15 Lat auto, więc nie wymagam, ale stwierdzam że materiały są użyte wysokiej jakości, wcześniej Volvo podobne lata i przebiegi i widać było znacząco na siedziskach na boczkach na kierownicy itp ... na wykonaniu w bagażniku, auta marki Audi to inna bajka, są dopracowane, i poskładane ze starannością, w końcu cena 200 tyś też coś mówi to nie tylko znaczek.
~Yyyyy
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Nie znam sie na tym. Nie kupuje nowych aut a stare to wiadomo. Można kupić teraz za 80 tys i to samo za 30 nawet już widziałem i nawet bardzo ładnie zrobione na przebieg ludzki i sklejone z dwóch. Jeżdzę po świecie i to co bym opowiedział to mało kto by mi uwierzył jak fachowcy potrafią w tych czasach składać auta.
~Krzysztof2137
Limousine 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
A6 przy odpowiedniej konfiguracji zapewnia luksus niemalże porównywalny z obecną generacją. Jakość zastosowanych materiałów jest naprawdę na wysokim poziomie. Mimo upływu lat C6 wciąż wygląda świeżo. Za zadbanego polifta trzeba dać około 50-60 tys PLN, ale jest to ułamek kwoty nowego, więc uważam, że warto.
~kr
Limousine 2.8 V6 FSI 220KM 162kW
Auto w salonie stoi ponad 250 tysi i dla mnie jest to lekkie przegięcie. Poziom aut za 100 tys. - C5, Mondeo, Insignia - jest na tyle wysoki, że za quattro i tiptronic nie warto tyle dawać. Na szczęście nowy samochód w Szwecji można kupić za niecałe 200 tysi - i to jest jeszcze akceptowalne.
~Mateusz
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Elektronika w tym modelu żyje własnym życiem i trzeba brać to pod uwagę, następnie dochodzą koszty naprawy rozrządu, zawieszenia i innych drobiazgów i jeżeli mam być szczerym jest to ostatni mój zakup pojazdu z taką pojemnością silnika(na pewno jeżeli chodzi o markę Audi)
~audi a6 c6
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
auto nie jest tanie to trzeba przyznać, taniej idzie kupić bmw czy mercedesa ale tam eksploatacja potrafi zabić... audi nie traci tak bardzo na wartości jak inne marki, nie wiem dla czego, bo bliźniaczy vw już tak dobrze ceny nie trzyma...
~tomekborowik@poczta.onet.pl
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Za dobre audi z wiarygodną przeszłością trzeba trochę zapłacić ale chyba warto. Ja jestem zadowolony, za rok wujo będzie sprzedawał swoje Q5 2,0 tdi quattro, prawdopodobnie odkupię je lub poszukam nowszej A6 z automatem.
~wojo9
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Wszyscy wiedzą, że za luksus w każdym wydaniu trzeba płacić. Myślę, że to auto jest warte takich pieniędzy. NIe jest droższe od innych aut tego segmentu, a oferuje nawet lepsze seryjne wyposażenie niż konkurencja ( BMW i MERCEDES ).
Audi A6 C6 Limousine