Lista ocen Audi A6 C6 Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW 2004-2008 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yyyyy
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Ocena dobrze bo zostawiam jeszcze pole dla Bentley'a :). Zakręty pokonuje super koła 18 i szerokość gumy 255 z napędem quattro sprawia ze przedmioty podróżujących trzeba mądrze lokować w bezpiecznych miejscach. Optymalne koła na nierówności to 17 z szerokością opony 225 większe przeskakuja na koleinach i sprawiają wrażenie pijanego kierowcy. Wspomaganie kręci bardzo leciutko szczególnie przy parkowaniu potem celowo sie zmniejsza.
~Mateusz
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Co do układu jezdnego zwanego Quattro to chyba nie muszę za dużo pisać bo każdy wie jak jest. Autko trzyma się drogi jak przyklejone a najmniejszy ruch kierownicą jest od razu wyczuwalny, jedyny mankament to szybko spadająca maglownica(możliwe że to tylko u mnie jest taki przypadek przez poprzedniego właściciela tego pojazdu)
~hubi_beerb
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Nie miałem auta, które by lepiej się prowadziło. Napęd quattro daje niesamowitą pewność i trakcję, układ kierowniczy jest precyzyjny i ma progresywne wspomaganie. Mój egzemplarz ma koła 18' i niskoprofilowe opony. Mam w nim wrażenie, że jest przyklejony do drogi. Wrażenie potęguje się wraz ze wzrostem prędkości.
~jacekw
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Polskie stacje autoryzowane...łącznik drążka wymieniony i ...tuż przed 12-toma miesiącami padł znowu ..oryginalny wytrzymał dwa lata , ponoć oryginalny w serwisie Audi padł po 11-tu misiącach ..plus...wymienili za darmo - gwarancja na części działa;)
~Marek Witanowski
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
BMW lepiej jeździło. Nie ma tragedii. Bardzo dobrze tłumi nierówności. Do codziennej jazdy z rodziną bardzo dobre.
~Pege1
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Napęd QUATTRO sprawia, że auto super trzyma się drogi nawet przy wysokich prędkościach. Daje poczucie bezpieczeństwa
~Colmare
4x4 perfekt, bardzo dobrze trzyma się jezdni i przyjemnie prowadzi
~Grzesiek A6 S
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
naped quattro wysmienicie sie sprawia w zimowych warunkach,bardzo dobra przyczepnosc
~Stasiu
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Szczególnie na śniego Quattro może sprawić dużo przyjemności.
Audi A6 C6 Limousine