Lista ocen Audi A6 C6 (32) - Karoseria

Na liście zabraknie 302 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof2137
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
A6 C6 wygląda bardzo dobrze jak na swoje lata, moim zdaniem znacznie świeżej od konkurencji, zwłaszcza E klasy. Ta moim zdaniem wygląda baaaardzo staro. BMW E60 jakoś się trzyma, ale moim zdaniem i tak wygrywa Audi. To tyle, jeśli chodzi o kwestie wizualne. Niespodzianką była dla mnie... rdza. Mój egzemplarz prawie od nowości jeździł po Polsce, więc sól nie jest mu obca. Zaczynało żreć progi. Wychodziły purchle na tylnych błotnikach, a nawet...
~Mateusz
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Co do samej karoserii autka jak na swoje lata nie mam żadnych zastrzeżeń poza listwami w drzwiach które lubią rdzewieć i trzeba wymienić na „nowe”. Jak na razie w autku z 2004 roku ani grama rdzy czy to na drzwiach, progach czy samych błotnikach. Posiadałem Audi z 2009 roku w wersji AVANT i tamto gniło jak popadło począwszy od błotników z przodu następnie progi drzwi a na samym końcu klapa bagażnika.
~Kazik
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Na początku napisze że auto bezwypadkowe. Rdza pojawią się przy progach koło przedniego błotnika .Tam zbiera się błoto .Trzeba od czasu do czasu odkrecic nadkole i wypłukać syf. Poza tym jest kilka ognisk korozji ,przy tylnej lampie , tylny błotnik na styku ze zderzakiem Niby nic a drażni
~Mariusz
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Widywałem różne egzemplarze przed zakupem, ale prywatnie większość które widuje i znam są w stanie bdb, zaś handlarzyki ... opowiadają fajne historie, Mój jest w stanie bdb, brak korozji, brak jakiś napraw i to widać gołym okiem, co przekłada się na opinię ze auto mające 15 lat trzyma linię idealnie.
~Krzysztof2137
Limousine 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Niby Audi, niby ocynk, niby niemiecka technologia... Mimo wszystko A6 C6 niestety gnije. Mam już drugi egzemplarz i ogniska korozji pojawiają się w tych samych miejscach: na tylnych błotnikach, progach oraz wokół przedniej szyby. Co ciekawe - tylko z prawej strony.
~Sławek
Allroad quattro 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Korozja pojawiła się wyłącznie w miejscu fizycznego uszkodzenia lakieru i warstwy cynku na rancie drzwi. Poza tym jest wzorowo. Całe podwozie w osłonach, odporne na kamyki i inne czynniki. Warstwa lakieru jest w granicach 140-180 um. Maska z aluminium.
~kristofk88
Limousine 2.8 V6 FSI 190KM 140kW
Karoseria bardzo delikatna. Dużo małych rysek. Drobne ryski również na przedniej szybie .Musiałem wymienić tylne lampy ponieważ pękały mi klosze. Czytałem że w poliftach często tak się dzieje.
~Jacek
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Jak nie uderzone to rdzy bardzo mało Maska i przednie błotniki z aluminium. Trzeba zwracać uwagę przy progach za przednimi błotnikami, tam zbiera się błoto i wychodzi rdza przy progach
~Mateusz.
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Auto sprowadziłem ze Szwecji może dlatego taka słaba karoseria, aczkolwiek po prawie rocznym użytkowaniu tego pojazdu dopadła mnie rdza progów i przednich drzwi od strony pasażera...
~bamaj
Avant 2.8 V6 FSI 190KM 140kW
I tu niestety uwaga, lakier jest podatny na zarysowania. Wydaje się że jest zbyt delikatny. Widoczność poprawna. Gabaryt auta uczy wyczucia przy parkowaniu.